Keystone logo

86 کارشناسی برنامه ها که در آموزش آموزش آموزش موسیقی 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • آموزش
  • آموزش
  • آموزش موسیقی
رشته های تحصیلی
  • آموزش (86)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی برنامه ها که در آموزش آموزش آموزش موسیقی

یک مدرک لیسانس به دانش آموزان اختصاص داده شده است که تقریبا 120 ساعت اعتبار ساعت در زمینه های انتخابی خود را تکمیل کرده اند و معمولا پایان دوره کارشناسی کارشناسی دانشجویان را نشان می دهد. برنامه های دوره ای به طور کلی بین سه تا 7 سال به اتمام برساند بسته به نوع سوالات و دوره.

یک لیسانس در آموزش موسیقی چیست؟ این درجه موسیقی نوازندگان را از همه انواع آماده می کند تا دانش خود را به دانش آموزان آینده خود منتقل کنند به طریقی که واضح و مؤثر است و با استانداردهای فعلی مطابقت دارد. انتظار می رود از دانش آموزان برای پوشش موضوعاتی مانند روانشناسی موسیقی و ارائه، برنامه ریزی مرحله، آموزش گوش دادن و تعلیم و تربیت موسیقی استفاده شود. آنها معمولا دوره های مختلفی را نیز در ارتباط با ابزارهای مختلفی که قصد آموزش دارند، به پایان می رسانند. این ممکن است در کنار کلاس های اصلی شامل تاریخ و ریاضیات گرفته شود.

در طول تحصیلات خود، دانش آموزان باید مهارت های مختلفی را در اختیار داشته باشند تا آنها را در شغل انتخاب شده و در زندگی شخصی آنها موثرتر کند. این احتمالا شامل توانایی های موسیقی افزایش یافته، توانایی ارتقاء کارهای تیمی سالم و سازوکار سازمانی بهتر است.

هزینه تحصیل در رشته تحصیلات موسیقی به طور گسترده ای بین دانشجویان دوره های مختلف متفاوت است، زیرا تحصیلات بین مدارس مختلف و کشورهای میزبان به شدت تغییر می کند. چک کردن هزینه ها و دوره های دوره باید اولین قدم دانشجویان آینده نگر قبل از تصمیم گیری در یک مدرسه باشد.

مدرک لیسانس در این زمینه می تواند برای کارکنانی که موفق به پایان دادن به این برنامه می شوند، به کارهای متعدد مبتنی بر موسیقی برسند. اول از این معلم موسیقی یا استاد موسیقی است، شایع ترین شغل برای فارغ التحصیلان با درجه ای از این نوع. کارگردان باند یکی دیگر از موقعیت های عالی برای در نظر گرفتن، همراه با موسیقیشناس، معلم ابزار خصوصی، کتابدار موسیقی، و سرپرست منطقه ای از موسیقی است. اکثریت این مشاغل به شدت بر روی عملکرد موسیقی و آموزش و پرورش در یک محیط مبتنی بر کلاس تمرکز می کنند.

دوره های آنلاین ممکن است بهترین فرصت برای دانش آموزان با برنامه های کامل و یا شغل های موجود، اما هر دو گزینه های محلی و بین المللی برای دانش آموزانی که تجربه یادگیری سنتی ترجیح می دهند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.