Keystone logo

30 کارشناسی برنامه ها که در آموزش هنر 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • آموزش
 • آموزش
 • آموزش هنر
رشته های تحصیلی
 • آموزش (30)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در آموزش هنر

  با در نظر گرفتن تنها چند سال به بالا، مدرک لیسانس می تواند راهی عالی برای ادامه تحصیل شما باشد و مهارت های خود را در یک رشته خاص تقویت کند. درجات مختلفی وجود دارد که می توانید درآمد کسب کنید، به شما اجازه می دهد تا بسیاری از مشاغل را انتخاب کنید.

  یک لیسانس در آموزش هنر چیست؟ کمک به گسترش هنر و خلاقیت، این برنامه ها دانش آموزان را قادر می سازد دانش هنر را به نسل های جوان منتقل کند. دانش آموزان نه تنها می توانند در مورد هنر، رسانه های مختلف و تاریخ آنها یاد بگیرند بلکه توانایی تدریس در مدارس مختلف را نیز به دست می آورند. چنین برنامه هایی معمولا در مورد الهام بخشیدن به دیگران برای آموزش دادن کودکان به نحوه ابراز خود و ایجاد آثار هنری پررنگ هستند.

  در کسب مدرک لیسانس در آموزش هنر، افراد به طور کلی مهارت های خود را برای ایجاد آثار هنری خود داده اند. آنها همچنین می توانند مهارت های آموزشی را یاد بگیرند، به آنها اجازه می دهند تا در مدارس خصوصی و دولتی، و همچنین خلاقیتی که آنها را قادر به سازماندهی و تغییر زندگی روزمره می کند، آموزش دهند.

  یک لیسانس در آموزش و پرورش هنر تقریبا حدود چهار سال طول می کشد تا بدست بیاورد، اما این می تواند برای هر مدرسه و فرد متفاوت باشد. هزینه این درجه می تواند متفاوت باشد، همچنین بسته به مدت زمان لازم است.

  ممکن است فرصت های مختلفی برای آموزش با لیسانس در آموزش هنر وجود داشته باشد. بسیاری از مدارس دولتی و خصوصی دارای معلمان هنر هستند، از مهد کودک تا دبیرستان. همچنین می تواند یک معلم هنری خودگردان باشد که بیشتر در زمینه اصلاح و بهبود مهارت های هنری موجود در کودک تمرکز می کند. با این حال، کسی که دارای مدرک لیسانس در هنر است، تنها به هنر تدریس نمی پردازد، بلکه زمینه های دیگر در آموزش و پرورش نیز از جمله آموزش ابتدایی کودک، آموزش ویژه و آموزش چند فرهنگی است.

  اگر می خواهید یک لیسانس در آموزش هنر بدست آورید، تعدادی از مدارس و گزینه ها در روش های آموزشی وجود دارد. دوره های آنلاین برای بسیاری از این برنامه ها در دسترس هستند تا دانش آموزان بتوانند از راه دور کلاس درس بگیرند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.