BACHELORSTUDIES

‏ ملاحظه کنید برنامه های کارشناسی را آموزش در ایتالیا 2020‏

درجه 'بازدید کنندگان کارشناسی است که در تکمیل موفقیت آمیز یک برنامه تحصیلی در مقطع کارشناسی تعلق می گیرد. این است که اغلب در درجه اول یک دانش آموز در طول دوره تحصیلی خود را دریافت کرد. این به طور معمول چهار سال تحصیل تمام وقت طول می کشد به کسب مدرک کارشناسی.

افرادی که به دنبال آموزش به عنوان یک شغل هستند دوره هایی را می گذرانند که به منظور تعلیم مدرسین آتی طرخ ریزی گردیده اند. خوشبختانه، انواع مختلفی از دوره ها وجود دارند که برای دانشجویانی طراحی گردیده اند که می خواهند اعتبارنامه های آموزشی تکمیلی داشته باشند. این دوره ها در موسسات آموزشی مختلف در سرتاسر جهان ارائه می شوند.

ایتالیا، رسما به جمهوری ایتالیایی، یک جمهوری پارلمانی واحد در اتحادیه اروپا، واقع در جنوب اروپا است. در شمال، آن مرز فرانسه، سوئیس، اتریش، و اسلوونی در امتداد رشته کوه های آلپ.

‏ تحصیلات کارشناسی عالیرتبه را آموزش در ایتالیا 2020‏

2نتایج درآموزش, ایتالیا Filter

Jul academy
کارشناسی
اکتبر 2020
<
تمام وقت
<
2 سال ها
ایتالیایی
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

هزینه سالانه شامل تمام مواد آموزشی خواهد بود. ما همچنین درخواست مسکن برای دانشجویان خارجی را پیشنهاد می کنیم. اولین سال: روانشناسی موسیقی و ارتباطات تکنیک پیشرفته 1 دایکاتیک ت ...

اطلاعات بیشتر

لیسانس در مطالعات آموزشی (به زبان ایتالیایی تدریس می شود)

University Of Bergamo
کارشناسی
اکتبر 2020
<
تمام وقت
<
3 سال ها
ایتالیایی
پردیس دانشگاهی

تهیه خبرگان در زمینه آموزش و آموزش قادر به فعالیت در یک زمینه غیر علمی ، در برنامه ریزی اجتماعی ، در خدمات عمومی و سازمان های آموزشی ، شرکت های غیر انتفاعی و خصوصی است. ...

اطلاعات بیشتر