Keystone logo

19 کارشناسی برنامه ها که در مطالعات فن آوری اتوماسیون اتوماسیون / سیستم های مستقل 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • مطالعات فن آوری
  • اتوماسیون
  • اتوماسیون / سیستم های مستقل
رشته های تحصیلی
  • مطالعات فن آوری (19)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی برنامه ها که در مطالعات فن آوری اتوماسیون اتوماسیون / سیستم های مستقل

یک مدرک لیسانس یک اظهارنظر در مورد صلاحیت دارنده در یک موضوع خاص است. این درجه، که به طور معمول در طول دوره 3 تا 7 سال به علت کشور به دست می آید، یک گزینه محبوب برای دانش آموزانی است که تازه تحصیلات متوسطه خود را به پایان رسانده اند یا برای بازگشت به مدرسه برای تحصیل دوم تحصیل می کنند.

یک لیسانس در اتوماسیون / سیستم های مستقل چیست؟ به طور کلی، این درجه متمرکز بر ماشین های طراحی شده برای کارکردن به طور مساوی و موثر بدون دخالت بیش از حد انسان است. قرار دادن این ماشین ها در محل، اغلب برای بخش صنعتی مهم است، جایی که اتوماسیون مبتنی بر رایانه به کسب و کار اجازه می دهد اجزای تولیدی برای استفاده داخلی و مصرف خارجی را تولید کند. با تمرکز بر تکنولوژی مهندسی، این درجه می تواند دانش آموزان را در ایجاد و مدیریت سیستم های مستقل به دانش آموزان ارائه دهد.

داشتن مدرک کارشناسی در زمینه اتوماسیون می تواند مهارت های مدیریت ماشین آلات، عملیات تجهیزات و تعیین جهت را افزایش دهد. تمام این مهارت ها توانایی و توانایی مدیریت موقعیت های پیچیده ای را که بر تمامی جنبه های یک صنعت تاثیر می گذارد را نشان می دهد. علاوه بر این، کسانی که با این مهارت ها می توانند فرایندهای کارآمدتری را ایجاد کنند.

چقدر هزینه می کند که یک لیسانس در اتوماسیون یا سیستم های مستقل به دست بیاورد بستگی به طول برنامه دارد، آیا دانش آموز کامل یا بخشی از وقت است و نوع مدرک تحصیلی که مدرک را ارائه می دهد. برخی از مدارس فنی ممکن است مقرون به صرفه تر باشند یا کمک های مالی یا برنامه های پرداخت مناسب را ارائه دهند.

فرصت های شغلی در این زمینه معمولا به علت حرکت فعلی به سمت ماشین آلات خود عامل فراوان است. کسانی که مدرک کارشناسی خود را در سیستم های خودمختار دریافت می کنند ممکن است مهندسین متخصص در زمینه تولید، تولید، تعمیر و نگهداری، اتوماسیون و یا کیفیت باشند. این افراد همچنین تمایل دارند نقش را به عنوان سرپرست طبقه و یا مدیران پروژه به علت درک خود از ماشین آلات درگیرند.

مدارس فنی اغلب مدارک تحصیلی را در زمینه اتوماسیون و یا سیستم های خودمختار ارائه می دهند. از آنجایی که این مدارس به طور معمول بر روی تکنولوژی پیشرفته تمرکز می کنند، برنامه هایشان ممکن است به صورت آنلاین و بصورت شخصی ارائه شوند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.