Keystone logo

149 کارشناسی برنامه ها که در اجرای موسیقی 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • هنر های نمایشی
 • موسیقی
 • اجرای موسیقی
رشته های تحصیلی
 • هنر های نمایشی (149)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در اجرای موسیقی

  دانش آموزان که گوش به موسیقی و لذت بردن از بازی ابزار برای دیگران 'سرگرمی باید در نظر گرفتن مدرک لیسانس در اجرای موسیقی. کار نسبت به این رشته موسیقی منحصر به فرد دانش آموزان را قادر می سازد برای کشف فرصت از دنیای موسیقی و آنها را فراهم می کند با آموزش کلاسیک است.

  کارشناسی در اجرای موسیقی چیست؟ این یک درجه دوم است که دانش آموزان را قادر به گسترش و توسعه دانش خود را از موسیقی است. دانش آموزانی که در درجه موسیقی ثبت نام در حالی که در حال توسعه تکنیک های عملکرد خود را در مورد موسیقی 'ثانیه گذشته، حال و آینده را یاد بگیرند. آنها همچنین قادر به سنگ تیز کردن استانداردهای موسیقی خود و مشاهده و موسیقی به عنوان یک نیروی اجتماعی خواهد بود. برخی از برنامه های ارائه غلظت در صدا، صفحه کلید و یا مناطق ابزاری.

  دلایل بسیاری به دنبال تحصیل در رشته موسیقی وجود دارد. برنامه القا عشق به موسیقی در دانش آموزان، که آنها را نوازندگان پرشور تر.این سرویس همچنین یک پایه موسیقی برای دانش آموزان به مرجع زمانی که آنها شروع آهنگسازی و یا آموزش دانش آموزان خود را دارند.

  هزینه کارشناسی در اجرای موسیقی اغلب بین دانشگاه متفاوت است. با این حال، دانش آموزان می توانند انتظار چنین برنامه به آخرین حدود چهار سال است. قبل از اینکه آنها در یک برنامه تصمیم گیری، دانش آموزان باید خود را با نهاد 'ها تاریخ استماع و الزامات ورودی گرفت.

  تحصیل در رشته موسیقی دانش آموزان را قادر می سازد برای تبدیل شدن به نوازندگان حرفه ای که به طور منظم انجام دهد. با این حال، اگر دانش آموزان می خواهند سبک زندگی بیحرکت تر، آنها می توانند در مدارس دولتی و خصوصی تدریس و یا ایجاد استودیوهای خود را دارند. آنها همچنین می توانند خود سازمان موسیقی حرفه ای خود را ایجاد. دانش آموزانی که می خواهند به دنبال آموزش عالی در مقطع تحصیلات تکمیلی را پیدا خواهد کرد که آنها مجهز که مسئولیت رسیدگی به این چالش.

  هستند بسیاری از موسسات در سراسر جهان که ارائه مدرک لیسانس در اجرای موسیقی وجود دارد. با این حال، دانش آموزان علاقه مند باید آماده موسیقی استماع خود را به خوبی در پیش آغاز خواهد شد. ورود به برنامه موسیقی اغلب رقابتی است. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.