Keystone logo

28 کارشناسی برنامه ها که در ارتباطات بازاریابی 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی
 • ارتباطات
 • ارتباطات بازاریابی
رشته های تحصیلی
 • روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی (28)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در ارتباطات بازاریابی

  مدرک کارشناسی بر اساس پایه و اساس آموزش متوسطه به ارائه بیشتر در عمق دانش و آموزش در زمینه انتخاب. مدرک مورد نیاز برای بسیاری از مشاغل است، و می تواند مورد استفاده قرار گیرد تا زمینه را برای مطالعات بیشتر در سطح فوق لیسانس. کارشناسی به طور کلی سه تا چهار سال طول می کشد تا کامل است.

  کارشناسی در ارتباطات بازاریابی چیست؟ دانش آموزانی که این زمینه را دنبال می آغاز یک حرفه ای به سرعت گام و هیجان انگیز است. حرفه ای ارتباطات بازاریابی افزایش علاقه برای نام های تجاری و محصولات، ایجاد کمپین های تبلیغاتی، و ادغام مواجهه رسانه های مختلف برای هماهنگی. آموزش ممکن است کار کلاس و همچنین کارآموزی، ارائه آموزش نظری و عملی باشد. برنامه کنسانتره در حال توسعه مهارت در زبان شفاهی و کتبی با تاکید بر مربوط ایده ها و اطلاعات. دوره های کشف تمام شیوه های ارتباطات و تعامل انسان.دانش آموزان درک درستی از روابط عمومی، روزنامه نگاری و اشکال مختلف رسانه های اجتماعی به دست آورید. مطالعات همچنین شامل افراد کسب و کار مانند استراتژی بازاریابی و مدیریت ارتباطات است.

  مزایای شخصی از برنامه شامل توسعه مهارت های ارتباطی بهتر است. این امر منجر به افزایش شفافیت در بیان افکار و ایده های. مطالعات در تعامل انسان می تواند روابط بین فردی از طریق آگاهی افزایش از بهبود چگونه دیگران را درک آنچه آنها را ببینید و بشنوید.

  مقطع کارشناسی در ارتباطات بازاریابی در سراسر جهان در دسترس هستند و در طول و البته مورد نیاز متفاوت است. هزینه با توجه به مدرسه، محل، و برنامه درسی متفاوت است. دانش آموزان باید گزینه های خود را تحقیق و فرصت را که مناسب نیازهای و اهداف خود را انتخاب کنید.

  چشم انداز شغلی برای فارغ التحصیلان عالی هستند. شرکت ها و سازمان ها نیاز به حرفه ای برای یکپارچه سازی کمپین های بازاریابی و اقامت پهلو به پهلو از راه های جدید تبلیغاتی هستند.نمونه هایی از شرح شغل شامل مشاور ارتباطات، برنامه ریز بازاریابی، متخصص روابط عمومی، و مدیر ارتباطات است. فرصت های جهانی در دسترس است با شرکت های بین المللی هستند. دانشجویان همچنین می توانید در رسانه های دیجیتال و یا ارتباطات جمعی تخصص، باز کردن فرصت های بیشتر در روزنامه نگاری، رادیو و تلویزیون، و تجارت الکترونیک.

  برای شروع کار حرفه ای خود را در زمینه پویا از ارتباطات بازاریابی، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.