Keystone logo

25 کارشناسی برنامه ها که در مطالعات کسب و کار استراتژی 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • مطالعات کسب و کار
  • استراتژی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات کسب و کار (25)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی برنامه ها که در مطالعات کسب و کار استراتژی

مدرک کارشناسی نشان دهنده حدود چهار سال از مطالعه متمرکز شده است. این برنامه در مقطع کارشناسی شامل مطالعه دروس عمومی مانند ریاضی و علوم پایه. دوره های دیگر تمرکز به طور مستقیم در مورد مسائل مربوط به عمده خاص. مدرک کارشناسی است اغلب یک پیش نیاز برای فرصت های شغلی و همچنین لازم است برای ورود به درجه پیشرفته.

کارشناسی در استراتژی چیست؟ این منطقه از مطالعه می تواند به طور طبیعی در برنامه های تحصیلات تکمیلی مانند برنامه ریزی استراتژیک و یا ارتباطات استراتژیک منجر شود. برخی از موسسات آموزشی حوزه های ارائه در برنامه است. مباحث عبارتند از روانشناسی ارتباطات، آمار، اخلاق ارتباطات، استراتژی های روابط عمومی، مدیریت پایگاه داده، و تبلیغات خلاق. این غیر معمول نیست برای برنامه های به سنگ تیز کردن در ارتباطات، روابط عمومی، و روش های تبلیغاتی. استفاده از رسانه های اینترنتی و اجتماعی نیز می تواند تمرکز مهم مطالعه باشد.

برخی از مزایای مهم برای دانش آموزان، در این برنامه وجود دارد. آنها می توانند دسترسی به مربیان واجد شرایط و حرفه ای که در حال حاضر با بهره گیری از موفقیت در صنایع مختلف انتظار می رود. دانش آموزان در این برنامه ممکن است این فرصت را به شرکت در کارآموزی که آنها بسیاری از دست در تجربه به من بدهید.

هزینه های شهریه و هزینه های می تواند یک معامله بزرگ بین مدارس و به خصوص در سراسر مرزهای کشور متفاوت است. دانش آموزان آینده نگر باید موسسات آموزشی مورد نظر خود را برای اطلاعات خاص در مورد این هزینه ها تماس بگیرید.

فارغ التحصیلان می توانند به جلو به ورود به جهان حرفه ای به عنوان مهارت ها و دانش تازه به دست آورد خود را در خواست بزرگ هستند. کسب و کار خرید و فروش با روابط عمومی و تبلیغات به ویژه برای فارغ التحصیلان واجد شرایط گرسنه. کار را می توان با سازمان های غیر انتفاعی، شرکت های بزرگ، و عمده فروشی و تولید شرکت های یافت.عناوین شغلی شامل متخصص بازاریابی تعاملی، هماهنگ کننده حساب، نماینده فروش، تبلیغات عوامل فروش، و تحلیلگران تحقیقات بازار.

اگر شما آماده برای دریافت بر روی یک حرفه ای در صنعت استراتژی آغاز شده است، یک لحظه به بررسی گزینه های در لیست برنامه. با استفاده از فرم منجر به دریافت اطلاعات بیشتر. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.