Keystone logo

9 کارشناسی برنامه ها که در هوش تجاری 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • مطالعات کسب و کار
  • کسب و کار
  • هوش تجاری
رشته های تحصیلی
  • مطالعات کسب و کار (9)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی برنامه ها که در هوش تجاری

دانش آموزان علاقه مند در علوم کامپیوتر، تجزیه و تحلیل ترافیک و سیستم های اطلاعاتی در شرکت اغلب را انتخاب کنید به دنبال مدرک لیسانس در اطلاعات کسب و کار. این برنامه مدرک کارشناسی شرکت کنندگان فراهم می کند با درک درستی از طراحی و مدیریت سیستم های پردازش اطلاعات در تنظیمات کسب و کار.

کارشناسی در اطلاعات کسب و کار چیست؟ درجه هوش کسب و کار ترکیبی از مفاهیم از علوم کامپیوتر، مدیریت داده ها و امور مالی. دانش آموزان در رشته سیستم قوی و مدیریت شبکه، برنامه نویسی و مهارت های پایگاه داده در حالی که یادگیری چگونه این مناطق به تنظیمات کسب و کار و معاملات مالی اعمال می شود توسعه. شرکت کنندگان می توانند در یک مسیر فنی تمرکز، انتخاب در عمق مهندسی، توسعه نرم افزار و درسی مدیریت پایگاه داده. روش دیگر، دانش آموزان علاقه مند در بیش از سمت کسب و کار از این برنامه می تواند در تجزیه و تحلیل کسب و کار، طراحی و امور مالی سطح بالا مفاهیم تمرکز کنید.همه فارغ التحصیلان ترک برنامه با پایه و اساس کلاس کسب و کار و کار پروژه فنی مناسب برای تحصیلات تکمیلی یا حرفه در تجزیه و تحلیل.

دانش آموزانی که می خواهید یک آموزش و پرورش به خوبی گرد در فن آوری و سود کسب و کار از درجه هوش کسب و کار. کلاس ارائه مخلوطی از مهارت های که به فوریت در فضای شرکت امروز مورد نیاز است. فارغ التحصیلان برنامه آگاه نه فقط در مورد سیستم های علم کامپیوتر و اطلاعات، بلکه با مفاهیم صنعت مالی و چگونه تجزیه و تحلیل ترافیک می تواند در تنظیمات کسب و کار مفید می باشد.

طول مدت زمان لازم برای تکمیل مدرک لیسانس متفاوت در برنامه های مورد نیاز فرد بر اساس، و کمک درسی در سراسر نهادهای متفاوت است. دانش آموزان علاقه مند باید در مورد زمان هر موسسه و الزامات مالی پرس و جو.

دارندگان مدرک هوش کسب و کار در تقاضای بالا در اکثر صنایع می باشد.مهارت های آنها را می توان در مدیریت شبکه و طراحی سیستم های اطلاعاتی، مدیریت پایگاه داده، و تجزیه و تحلیل سیستم استفاده می شود. سازمان همچنین باید تخصص فارغ التحصیلان برنامه در سمت کسب و کار از فن آوری، ایجاد یک تقاضا برای تحلیلگران کسب و کار، حرفه ای اسناد فنی، مشاوران، مدیران پروژه و فن آوری منجر می شود. دانش آموزانی که در تجزیه و تحلیل ترافیک تمرکز خواهد انواع پوزیشن های در زمینه در حال ظهور از تحلیلگران داده بزرگ پیدا کنید.

دانش آموزان آینده نگر می تواند یک موسسه با ترم هوش کسب و کار و تمرکز است که متناسب با منافع خود را با جستجو پایگاه داده گسترده ما از مدارس را پیدا کنید. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.