Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 6 درجه های کارشناسی که در هوش تجاری 2023/2024

6 کارشناسی برنامه ها که در هوش تجاری 2023/2024

بررسی اجمالی

دانش آموزان علاقه مند در علوم کامپیوتر، تجزیه و تحلیل ترافیک و سیستم های اطلاعاتی در شرکت اغلب را انتخاب کنید به دنبال مدرک لیسانس در اطلاعات کسب و کار. این برنامه مدرک کارشناسی شرکت کنندگان فراهم می کند با درک درستی از طراحی و مدیریت سیستم های پردازش اطلاعات در تنظیمات کسب و کار.

کارشناسی در اطلاعات کسب و کار چیست؟ درجه هوش کسب و کار ترکیبی از مفاهیم از علوم کامپیوتر، مدیریت داده ها و امور مالی. دانش آموزان در رشته سیستم قوی و مدیریت شبکه، برنامه نویسی و مهارت های پایگاه داده در حالی که یادگیری چگونه این مناطق به تنظیمات کسب و کار و معاملات مالی اعمال می شود توسعه. شرکت کنندگان می توانند در یک مسیر فنی تمرکز، انتخاب در عمق مهندسی، توسعه نرم افزار و درسی مدیریت پایگاه داده. روش دیگر، دانش آموزان علاقه مند در بیش از سمت کسب و کار از این برنامه می تواند در تجزیه و تحلیل کسب و کار، طراحی و امور مالی سطح بالا مفاهیم تمرکز کنید.همه فارغ التحصیلان ترک برنامه با پایه و اساس کلاس کسب و کار و کار پروژه فنی مناسب برای تحصیلات تکمیلی یا حرفه در تجزیه و تحلیل.

دانش آموزانی که می خواهید یک آموزش و پرورش به خوبی گرد در فن آوری و سود کسب و کار از درجه هوش کسب و کار. کلاس ارائه مخلوطی از مهارت های که به فوریت در فضای شرکت امروز مورد نیاز است. فارغ التحصیلان برنامه آگاه نه فقط در مورد سیستم های علم کامپیوتر و اطلاعات، بلکه با مفاهیم صنعت مالی و چگونه تجزیه و تحلیل ترافیک می تواند در تنظیمات کسب و کار مفید می باشد.

طول مدت زمان لازم برای تکمیل مدرک لیسانس متفاوت در برنامه های مورد نیاز فرد بر اساس، و کمک درسی در سراسر نهادهای متفاوت است. دانش آموزان علاقه مند باید در مورد زمان هر موسسه و الزامات مالی پرس و جو.

دارندگان مدرک هوش کسب و کار در تقاضای بالا در اکثر صنایع می باشد.مهارت های آنها را می توان در مدیریت شبکه و طراحی سیستم های اطلاعاتی، مدیریت پایگاه داده، و تجزیه و تحلیل سیستم استفاده می شود. سازمان همچنین باید تخصص فارغ التحصیلان برنامه در سمت کسب و کار از فن آوری، ایجاد یک تقاضا برای تحلیلگران کسب و کار، حرفه ای اسناد فنی، مشاوران، مدیران پروژه و فن آوری منجر می شود. دانش آموزانی که در تجزیه و تحلیل ترافیک تمرکز خواهد انواع پوزیشن های در زمینه در حال ظهور از تحلیلگران داده بزرگ پیدا کنید.

دانش آموزان آینده نگر می تواند یک موسسه با ترم هوش کسب و کار و تمرکز است که متناسب با منافع خود را با جستجو پایگاه داده گسترده ما از مدارس را پیدا کنید. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • مطالعات کسب و کار
 • هوش تجاری
رشته های تحصیلی
 • مطالعات کسب و کار (6)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه