Keystone logo

14 کارشناسی برنامه ها که در مطالعات اقتصادی اقتصاد اقتصاد سنجی 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • مطالعات اقتصادی
  • اقتصاد
  • اقتصاد سنجی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات اقتصادی (14)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی برنامه ها که در مطالعات اقتصادی اقتصاد اقتصاد سنجی

دانش آموزان علاقه مند در اقتصاد و تجزیه و تحلیل کمی می تواند دانش خود را از این افراد در یک کارشناسی در برنامه اقتصاد توسعه. این مدرک کارشناسی ترکیبی آمار، علوم کامپیوتر و مطالعات اقتصاد برای آماده سازی دانش آموزان برای طیف گسترده ای از مشاغل و یا برنامه های تحصیلات تکمیلی.

کارشناسی در اقتصاد چیست؟ درجه اقتصاد دانش آموزان فراهم می کند با یک پایه محکم در علوم کامپیوتر، تجزیه و تحلیل کیفی و اقتصاد همراه با مهارت به کار بردن این رشته به مسائل پیچیده اقتصادی است. در عمق درسی در اقتصاد خرد کاربردی، اقتصاد کلان تجربی، مطالعات آماری و اقتصاد سنجی مالی متوازن با تحقیقات گسترده عملیاتی و کار پروژه است. دانشجویان برای ساخت مدل های ریاضی به تجزیه و تحلیل داده های اقتصادی و بررسی چگونگی این مدل کمک پیش بینی روند مالی یاد بگیرند. دانش آموختگان دارای ابزار تجزیه و تحلیل برای کار با سیاست اقتصاد گذاران و موسسات مالی.این سازمان ها و بسیاری دیگر می توانید از توانایی اقتصاد فارغ التحصیلان برای ساخت مدل های که محاسبه نرخ بیکاری، ایجاد ارقام تولید ناخالص ملی، تعیین ارزش سهام یک شرکت و تحولات پیش بینی مالی بین المللی بهره مند شوند.

مزایای مختلفی برای کسب یک مدرک اقتصاد وجود دارد. دانش آموزان مهارت خاص را در تحقیقات اقتصادی و تئوری، و همچنین به عنوان مهارت ارزشمند در ساخت ماژول ریاضی ایجاد. این برنامه درجه شرکت کنندگان ارائه می دهد در عمق کاوش ریاضیات، آمار، مدل سازی، امور مالی و اقتصاد که برای کار فارغ التحصیل و بسیاری از مسیرهای شغلی معتبر در اقتصاد مهم است.

سود مدرک کارشناسی در اقتصاد معمولا نیاز به چهار سال از ترم. کل زمان و هزینه مورد نیاز برای تکمیل درجه توسط مؤسسه دیگر متفاوت است، بنابراین مهم است که برای دانش آموزان آینده نگر برای درخواست اطلاعات خاص از هر دانشگاه.

کارشناسی در اقتصاد یک قدم به سوی ادامه تحقیقات دانشگاهی برای بسیاری از دانش آموزان است. دانش آموختگان که انتخاب کنید به ادامه مطالعات کارشناسی ارشد را از انواع انتخاب حرفه ای. مهارت های اقتصادسنجی در هدایت سیاست های عمومی برای دولت و سازمان های اقتصادی بین المللی، و همچنین به عنوان بخش خصوصی با ارزش است. فارغ التحصیلان با موفقیت دنبال اشتغال در امور مالی، تجارت بین المللی، بیمه، تدارکات و بازاریابی.

پایگاه داده گسترده ما از مدارس می تواند دانش آموزان آینده نگر با اطلاعات مهم در مورد موسسات است که مطالعات اقتصادسنجی فراهم می کند. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.