Keystone logo

14 کارشناسی برنامه ها که در مطالعات اقتصادی اقتصاد اقتصاد مالی 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • مطالعات اقتصادی
  • اقتصاد
  • اقتصاد مالی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات اقتصادی (14)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی برنامه ها که در مطالعات اقتصادی اقتصاد اقتصاد مالی

کارشناسی در اقتصاد مالی تعدادی از گزینه های شغلی رضایت بخش برای افرادی که علاقه مند به فرایند تصمیم گیری و نظریه های درگیر در استفاده از منابع اقتصادی را فراهم می کند. دانش آموزانی که مدرک اقتصاد مالی ممکن است به عنوان تحلیلگران، معامله گران، سرمایه گذاران و یا بانکداران کار می کنند.

یک دانشجوی بالقوه ممکن است بپرسید، چه مدرک لیسانس در اقتصاد مالی است؟ درجه این کارشناسی یک برنامه چهار ساله طراحی شده برای آماده سازی دانشجویان برای مشاغل در جهان مالی است. این برنامه شامل مطالعه تئوری های اقتصادی، مدل ها و سیستم ها، و همچنین به عنوان اعتبار، بدهی، و عوامل دیگر که خرید تاثیر و فروش. دانش آموزانی که این زمینه مطالعه را انتخاب کنید خواهد شد برای موقعیت های ورود به سطح در تعدادی از عرصه های اقتصادی، از جمله دولت و یا بازارهای بین المللی آماده شده است.

این دوره از مطالعه برای دانش آموزان که می خواهند به آماده شدن برای مشاغل، گواهی نامه و آموزش عالی در اقتصاد مفید است.تمرکز متفاوت است و ممکن است در امور مالی بخش دولتی یا خصوصی، بازارهای پول و توسعه اقتصادی مرکز. دانش آموزان برای جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده ها و ارزیابی مسائل اقتصادی را یاد بگیرند.

هر نهاد در سراسر جهان است ثبت نام، شهریه و هزینه برنامه خود را که به هزینه های آموزش و پرورش اعمال می شود. افرادی که می خواهید به کسب درجه اقتصاد مالی باید نهادهای جایی که آنها ممکن است بخواهید برای ثبت نام تا در مورد جزئیات این دوره از مطالعه یادگیری تماس بگیرید.

یک فرد با مدرک لیسانس در اقتصاد مالی ممکن است این فرصت را به وارد تعدادی از مسیرهای شغلی مختلف داشته باشد. تحلیلگر مالی یکی از گزینه های بسیاری است. این حرفه ای ارزیابی گزینه های سرمایه گذاری و عملکرد، و ارائه اطلاعات و مشاوره به افراد یا کسب و کار به دنبال تصمیم گیری های سرمایه گذاری. شرکت های غیرمالی نیز برای اشتغال با مواضع مانند مدیران صندوق بازنشستگی و حسابداران مالی ارائه راه.بسیاری از سازمان های دولتی و خصوصی فرصت ارائه برای مطالعات پیشرفته و گواهی نامه در حالی که به کار.

هر کسی که در درجه در بخش اقتصاد علاقه مند باید از طریق بررسی گزینه های آموزشی آغاز خواهد شد. پایگاه داده گسترده ما اطلاعات بر روی یک دامنه گسترده ای از چشم انداز های آموزشی و جغرافیایی را فراهم می کند. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.