Keystone logo

60 کارشناسی برنامه ها که در اقتصاد و بازرگانی 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • مطالعات اقتصادی
 • اقتصاد
 • اقتصاد و بازرگانی
رشته های تحصیلی
 • مطالعات اقتصادی (60)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در اقتصاد و بازرگانی

  درجه در کسب و کار و اقتصاد دانش آموزان فراهم می کند با آگاهی از اصول اساسی اقتصاد و چگونه آنها امور مالی بین المللی، سیاست های عمومی و مدیریت کسب و کار تاثیر می گذارد. فارغ التحصیلان برای برنامه های پیشرفته درجه یا حرفه در کسب و کار و صنعت مالی بسیاری از زمینه ها، و همچنین به عنوان دولت و سازمان های غیردولتی آماده شده است.

  کارشناسی در کسب و کار و اقتصاد چیست؟ کسب و کار و اقتصاد مدرک کارشناسی دانش آموزان فراهم می کند با یک پایه گسترده ای از مفاهیم اقتصاد و برنامه های کاربردی خود را به کسب و کار و امور مالی. دانش آموزان خواهد آموخت که چگونه مفاهیم تولید، عرضه و مصرف را تحت تاثیر قرار کسب و کار و دولت از روابط جهانی و بازارهای مالی بین المللی، و همچنین به عنوان شرکت های افراد و جوامع. شرکت کنندگان در برنامه مطالعه بانکی، امور مالی شرکت، سرمایه گذاری و اوراق بهادار، و همچنین تجزیه و تحلیل اقتصادی. دانش آموزان می توانند درسی خود را نسبت به منافع خود و یا اهداف شغلی تمرکز می کنند.رشته در این برنامه عبارتند از اقتصاد، سهام خصوصی و سرمایه گذاری صندوق های تامینی، امور مالی بین المللی و دولت کسب و کار.

  دانش آموزان از کسب و کار و اقتصاد برنامه درجه در بسیاری از بهره مند شوند. علاوه بر یادگیری روش های تحلیلی و کیفی به حل مشکلات اقتصادی، شرکت کنندگان درک درستی از چگونگی روند اقتصادی را تحت تاثیر قرار تصمیمات در شرکت های به دست آورید.

  ساختار برنامه و طول متفاوت بسته به دانشگاه، و به عنوان یک نتیجه، کل هزینه در سراسر نهادهای متفاوت است. اکثر برنامه های مقطع کارشناسی نیاز به سه تا چهار سال تحصیل. دانش آموزان علاقه مند باید مدارس تحقیق برای دریافت یک چشم انداز روشن از زمان و سرمایه گذاری شهریه برای برنامه های فردی است.

  دانش آموختگان دارای یک پایگاه دانش قابل توجه و مجموعه مهارت تقریبا در هر کسب و کار و یا امور مالی تنظیم ارزشمند است که.درجه کسب و کار و اقتصاد در بانکداری و امور مالی، شرکت های سرمایه گذاری، مدیریت کسب و کار و پروژه های توسعه بین المللی ارزشمند است. دانش آموختگان نیز برای موقعیت خود را در سازمان های دولتی و غیر انتفاعی است که نیاز به تجزیه و تحلیل اقتصادی و مهارت های مدیریت مالی آماده شده است. بسیاری از دانش آموزان این رشته در مقطع کارشناسی به منظور واجد شرایط برای برنامه های تحصیلات تکمیلی در زمینه های تخصصی مانند اقتصاد یا MBAS دنبال کنند.

  دانش آموزان می توانند یک نهاد مناسب با جستجو پایگاه داده گسترده ما از مدارس برای مقایسه درسی و مناطق غلظت به اهداف شغلی خود را پیدا کنید. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.