Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 12 درجه های کارشناسی که در امنیت 2023

12 کارشناسی برنامه ها که در امنیت 2023

بررسی اجمالی

داشتن مدرک کارشناسی نشان می دهد که شما دوره های کارشناسی را در یک برنامه آموزشی عمومی و یک منطقه تخصصی مورد علاقه تکمیل کرده اید. این دستاورد می تواند شما را برای طیف وسیعی از مشاغل واجد شرایط، و یا اگر شما مایل به ادامه تحصیل، به شما اجازه می دهد تا درجه پیشرفته را کسب کنید.

لیسانس امنیت چیست؟ یک لیسانس امنیت، احتمالا درجه مناسب برای هر کسی که علاقه مند به امنیت بین المللی، مدیریت امنیت، یا امنیت شرکت است. انواع مختلفی از امنیت وجود دارد، و به همین ترتیب، کارآموزی درجه ممکن است متفاوت باشد. برخی از دانش آموزان کلاس ممکن است انتظار داشته باشند شامل نظریه های کاربرد امنیتی، مسائل معاصر در امنیت، برنامه ریزی برای امنیت مؤثر و امنیت اطلاعات باشد.

احتمالا با آشنایی با این جنبه های امنیتی، مزایایی را به همراه خواهد داشت. آگاهی از تهدیدات بالقوه، شناخت چگونگی رسیدگی به بحران ها و توانایی حفظ یک محیط امن، همه مهارت هایی هستند که در بخش های امنیتی و خارج از آن مهم هستند.

اگر تعجب کنید که چقدر برای لیسانس امنیت هزینه خواهد شد، بهترین راه برای دریافت اطلاعات، برقراری ارتباط با مدرسه ای است که می خواهید ثبت نام کنید و از اداره پذیرش درباره هزینه ها و هزینه ها بپرسید.

شما می توانید یک فرصت شغلی سخاوتمندانه داشته باشید که پس از کسب مدرک لیسانس در زمینه امنیت، این فرصت را دارید. چنین درجه ای ممکن است شما را به عنوان مثال بتواند به عنوان یک مدیر امنیتی در هر بخش از بخش ها کار کند. شما همچنین ممکن است به عنوان یک مشاور امنیتی برای شرکت ها و سازمان هایی که به دنبال نگاه مستقل به نیازهای امنیتی خود هستند، عمل کنید. اگر شما به اجرای قانون علاقه مند هستید، مهارت های حرفه ای جدید شما می تواند شما را برای کار در این موقعیت آماده کند.

هرکسی که به طور جدی علاقه مند به کسب مدرک لیسانس در زمینه امنیت باشد، باید مدارس پژوهشی را که این برنامه را ارائه می دهند، استخدام کنند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • مطالعات فن آوری
 • امنیت
رشته های تحصیلی
 • مطالعات فن آوری (12)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه