Keystone logo

201 کارشناسی برنامه ها که در امنیت سایبری 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • مطالعات فن آوری
 • فناوری اطلاعات
 • امنیت سایبری
رشته های تحصیلی
 • مطالعات فن آوری (201)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در امنیت سایبری

  کارشناسی در برنامه امنیت سایبر به دانشجویان می آموزد به شناسایی آسیب پذیری های سیستم های کامپیوتری، تشخیص بهره برداری دیجیتال و یا جلوگیری از ترمیم آسیب. فارغ التحصیلان آماده برای جلوگیری از حملات سایبری و پیاده سازی اقدامات امنیتی در طیف گسترده ای از تنظیمات که شامل سیستم های کامپیوتری و داده های حساس می باشد.

  کارشناسی در امنیت سایبر چیست؟ این مدرک کارشناسی دانش آموزان آماده برای جلوگیری از، تشخیص و تعمیر سوء استفاده امنیتی کامپیوتر است. هکرها انجام حملات سایبری به دسترسی یا دستکاری اطلاعات حساس ذخیره شده در پایگاه داده های یک سازمان است. شرکت کنندگان در برنامه ساخت پایگاه دانش قوی از امنیت شبکه، رمزنگاری، برنامه های امنیتی، تجارت الکترونیک و امنیت وب، مدیریت پایگاه داده و امن طراحی سیستم های سخت افزاری. این ابزار اجازه می دهد دانش آموزان برای ایجاد سیستم های رایانه محافظت شده برای شرکت ها، بیمارستان ها، ادارات دولتی و پایگاه های نظامی.دانش آموختگان دارای مهارت برای پیدا کردن آسیب پذیری های سیستم در حالی که راه حل های ساختمان برای جلوگیری از حملات مخرب و دانش پزشکی قانونی نشان می دهد که در آن حملات رخ داده اند و شناسایی ریشه های خود را.

  دانش آموزان از قرار گرفتن در معرض افراد امنیتی تخصصی اضافی در سیستم های اطلاعات و سخت افزار علاوه بر هسته علوم کامپیوتر و مدیریت سیستم دوره بهره مند شوند. شرکت کنندگان این مهارت های پیشرفته تنظیم می شود برای پیدا کردن فرصت های شغلی در شبکه های امن، تجارت الکترونیک، دولت حساس و یا برنامه های نظامی و بسیاری دیگر از موقعیت های فن آوری معتبر سودمند است.

  این برنامه مدرک لیسانس معمولا سه یا چهار سال طول می کشد. با این حال، زمان و شهریه نرخ بسته به سیاست های برنامه های فردی متفاوت است. افراد علاقه مند در درجه امنیت سایبری می تواند هر موسسه تحقیقاتی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مدت زمان برنامه و هزینه های کمک درسی.

  فارغ التحصیلان برنامه یک طیف گسترده ای از فرصت های شغلی.پوزیشن های که با استفاده از دانش تخصصی به دست آمده از برنامه های امنیتی سایبری شامل مهندسان شبکه امنیتی، تحلیلگران سیستم، مشاوران امنیت سیستم، مدیران امنیت پایگاه داده و معماران نرم افزار. رمز نویس تخصصی و حقوق دیجیتال موقعیت های حرفه ای نیز در دسترس فارغ التحصیلان می باشد. این موقعیت را می توان در بخش های دولتی و خصوصی یافت، موجود در تنظیمات شرکت ها و سازمان های ملی، ایالتی و محلی.

  افراد علاقه مند به امنیت سایبر می تواند نهاد سمت راست به دنبال مدرک خود را با جستجو پایگاه داده گسترده ما از مدارس را پیدا کنید. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.