Keystone logo

25 کارشناسی برنامه ها که در مطالعات فن آوری فناوری اطلاعات امنیت کامپیوتری 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • مطالعات فن آوری
  • فناوری اطلاعات
  • امنیت کامپیوتری
رشته های تحصیلی
  • مطالعات فن آوری (25)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی برنامه ها که در مطالعات فن آوری فناوری اطلاعات امنیت کامپیوتری

مدرک کارشناسی نشان دهنده تکمیل برنامه درسی دوره کارشناسی در مقطع کارشناسی است. به طور معمول، فارغ التحصیلان حدود چهار سال به پایان می رسد، و ممکن است شامل هر دو کلاس در افراد عمومی و همچنین کلاس های تخصصی در انتخاب عمده است.

یک لیسانس در امنیت رایانه چیست؟ لیسانس در زمینه امنیت رایانه ای، درجه ای است که بر تهیه دانش آموزان برای حرفه های فنی، و به طور خاص، آنها را با اصول امنیت سایبری آشنا می کند. برخی از کلاس هایی که ممکن است در برنامه درسی ذکر شوند عبارتند از: مقدمه ای بر فناوری اطلاعات، سازه های امنیت سایبری، توسعه نرم افزار و مقدمه ای بر برنامه نویسی. بعضی از برنامه ها به دانشجویان اجازه می دهند تا این دانش را با ثبت نام در کارآموزی نیز کار کنند.

مزایای به دست آوردن لیسانس در امنیت کامپیوتر بستگی به آنچه شما می خواهید انجام دهید. مطمئنا، با این حال، می توانید انتظار داشته باشید که مهارت های تکنولوژی عمومی خود را ارتقاء دهید و آشنایی خود را با برنامه نویسی و امنیت سایبری افزایش دهید.

هزینه یک لیسانس در امنیت رایانه از برنامه تا برنامه متفاوت است. از کجا حضور دارید، آیا شما کمک مالی دریافت می کنید و نرخ تحصیلات فردی همگی به قیمت درجه می رسند. برای برآورد هزینه قابل اعتماد، با مدرسه آینده نویسی خود تماس بگیرید.

در مورد گزینه های حرفه ای، بسیاری از دانشجویانی که فارغ التحصیل با لیسانس در علوم کامپیوتر هستند، در دسترس هستند. شما ممکن است بتوانید جایگاه خود را به عنوان یک مشاور سایبری، مدیر فن آوری شبکه، مشاور فناوری اطلاعات یا متخصص امنیت اطلاعات، کار کنید. همه این موقعیت ها در بخش فناوری هستند، اما درجه شما نیز ممکن است شما را قادر به کار در بخش هایی مانند آموزش، مشاوره یا مدیریت باشد. مهارت های کامپیوتری و دانش امنیت شما دارایی های مختلفی است.

اگر این فرصت های شغلی به نظر می رسد فریبنده و شما می خواهید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد لیسانس در امنیت کامپیوتر، شما باید شروع به تحقیق برنامه. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.