Keystone logo

33 کارشناسی برنامه ها که در انرژی 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • مطالعات انرژی
  • انرژی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات انرژی (33)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی برنامه ها که در انرژی

دانش آموزان در مطالعات انرژی علاقه مند به مدرک کارشناسی ممکن است برداشتن قدم اول به درجه پیشرفته، و یا ممکن است به دنبال ورود مستقیم به طیف همیشه در حال تغییر از فرصت های صنعت جهانی در سیستم های انرژی و راه حل.

یک دانش آموز به دنبال یک درجه بعد از دبیرستان ممکن است بپرسید، چه کارشناسی در مطالعات انرژی است؟ این دوره از مطالعه به دنبال ارائه یک پایه برای درک درستی از سیستم های انرژی با دوام و چگونه آنها محیط زیست و اقتصاد جهانی تأثیر بگذارد. برنامه درسی معمولی ممکن است کلاس در فن آوری های انرژی، تولید و توزیع، عملیات، سیستم های حرارت و استراتژی های زیست محیطی باشد.

مزایای چندگانه را به مدرک کارشناسی در مطالعات انرژی وجود دارد. دانش آموزان مهارت در مشکلات متمایز و حل به دست آوردن، در قضاوت انتقادی و در تفکر مستقل است. تمرکز ممکن است به درک چه چیزی باعث یک سیستم انرژی دوام، و همچنین چگونه عمل ممکن است نیاز به انطباق با تغییر اعمال می شود.

شهریه و هزینه های از مؤسسه ای به مؤسسه دیگر متفاوت است. بهترین راه برای پیدا کردن هزینه برنامه درجه است برای تماس با به طور مستقیم مدرسه از انتخاب شما.

ظهور منابع انرژی تجدید پذیر به همراه نیاز به بازسازی سیستم های تولید موجود باز می شود تا فرصت های فوق العاده ای حرفه ای برای فارغ التحصیلان. یک حرفه ای در مطالعات انرژی ممکن است شامل طراحی و پیاده سازی راه حل های عرضه برای انرژی های تجدید پذیر، تحقیق و توسعه انرژی های تجدید پذیر و انرژی فن آوری کارآمد، و یا به رسمیت شناختن و راه صنعت محل اقدامات بهره وری انرژی. فرصت ها برای رشته های اصلی انرژی در شرکت های خصوصی و عمومی به عنوان تحلیلگران و مشاوران در امور مبتنی بر انرژی وجود دارد. نیاز به افراد تحصیل کرده در سیستم های انرژی در دولت مرکزی و محلی و در سازمان های غیر دولتی وجود دارد.

انرژی درست پویا و هیجان انگیز است که مربوط به اقتصاد در سراسر جهان است، و. شروع آموزش خود را در مطالعات انرژی امروز.فرصت های بین المللی در دسترس هستند. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.