Keystone logo

13 کارشناسی برنامه ها که در انرژی های تجدید پذیر 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • مطالعات انرژی
  • انرژی
  • انرژی های تجدید پذیر
رشته های تحصیلی
  • مطالعات انرژی (13)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی برنامه ها که در انرژی های تجدید پذیر

مدرک کارشناسی در انرژی های تجدید پذیر ممکن است به دانش آموزان با علاقه زیادی در توسعه و حمایت از منابع و فن آوری است که گسترش گزینه های انرژی برای اقتصاد و جوامع در سراسر جهان تجدید نظر شود.

دقیقا چه کارشناسی در انرژی های تجدید پذیر است؟ این دوره از مطالعه یک برنامه درجه بعد از دبیرستان که ایجاد و ایجاد شده بر پایه ارتباطات، تجزیه و تحلیل انتقادی، ریاضی و علوم، با غلظت خاص در فن آوری منابع تجدید پذیر است. این ممکن است شامل ساختمان سبز، سوخت های زیستی و سیستم های انرژی جایگزین مانند باد و انرژی خورشیدی. کلاس ممکن است یک دانش عملی در مهندسی برق و مکانیک به عنوان آنها را به انرژیهای تجدید پذیر اعمال می شود، و همچنین به عنوان یک تمرکز بر اجزای انرژی مانند سلول های سوخت و انرژی زمین گرمایی فراهم می کند.

این درجه ممکن است دانش آموز به دنبال به دنبال یک آینده در انرژی های تجدید پذیر با ارائه درک درستی از ترمودینامیک، تاریخ انرژی، طراحی ساختمان کارآمد، طراحی سیستم های کنترل و بیشتر بهره مند شوند. دانش آموختگان ممکن است دیگر رشته پیشرفته کارشناسی ارشد و یا با یک پس زمینه به خوبی گرد در انرژیهای تجدید پذیر را وارد کنید، و یا حرکت به طور مستقیم به این صنعت.

شهریه و هزینه برای یک درجه به صورت جداگانه توسط هر موسسه تنظیم شده است. برای پیدا کردن هزینه یک دوره مطالعه، تماس مستقیم دفتر پذیرش از برنامه به انتخاب شما.

یک جهان از فرصت به دانش آموزان که با تحصیل در رشته انرژی های تجدید پذیر فارغ التحصیل باز وجود دارد. هر دو خصوصی و بخش دولتی ارائه گزینه های شغلی متعدد. مردم برای توسعه پروژه، تولید و اجزای تشکیل، ساخت و ساز، عملیات و عملیات مدیران، نصب و راه اندازی، آموزش و پرورش و آموزش، و سیستم های بازاریابی و فروش مورد نیاز است.دانش آموختگان ممکن است برای شرکت های خصوصی و یا برای خدمات عمومی مشورت، و یا تضمین موقعیت دولت در مهندسی عمران.

انرژی های جایگزین و تجدید پذیر در حال توسعه و ترویج برای کاهش تاثیر منابع محدود در سراسر این سیاره است. تبدیل شدن به یک بخشی از این زمینه هیجان انگیز با آغاز برنامه امروز. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.