Keystone logo

65 کارشناسی برنامه ها که در انفورماتیک 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • مطالعات فن آوری
  • سیستم های اطلاعاتی
  • انفورماتیک
رشته های تحصیلی
  • مطالعات فن آوری (65)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی برنامه ها که در انفورماتیک

مدرک کارشناسی به دانش آموزانی که چهار سال تحصیل در کالج یا دانشگاه را تکمیل می کنند اعطا می شود. برای کسب مدرک، دانش آموز باید ترکیبی از هر دو دوره مربوط به دوره های رشته و دوره های عمومی را تکمیل کند.

بسیاری از دانشجویان تعجب می کنند که یک لیسانس در علوم رایانه چیست؟ این موضوع به طور معمول شناخته نشده است، اما متخصصان علوم رایانه یاد می گیرند چگونه از رایانه برای ایجاد برنامه هایی که داده ها را ذخیره و تجزیه و تحلیل می کنند را یاد بگیرند. دانش آموزان می توانند برنامه نویسی کامپیوتر و ایجاد رابط را مطالعه کنند، مهارت های مورد نیاز برای توسعه این سیستم های ذخیره سازی داده را یاد بگیرند. دانش آموزان ممکن است در استفاده از رابط کاربری در میان بسیاری از زمینه های مختلف حرفه ای شرکت کنند و می توانند یادگیری خود را به زمینه هایی که به آنها بیشتر جذاب است متمرکز کنند.

دانش آموزانی که در زمینه ی رایانه ها تحصیل می کنند می توانند مهارت های زیادی را شامل می شوند، از جمله استدلال منطقی، برنامه نویسی کامپیوتر و ارتباطات. این دانش آموز را برای موفقیت در محل کار و خانه آماده می کند.

هزینه تحصیل در رشته کارشناسی می تواند از مدرسه تا مدرسه متفاوت باشد. برخی از عوامل در هزینه شامل طول زمان دانشجویی برای تکمیل برنامه و مدرسه ارائه برنامه است.

درآمد یک لیسانس در علوم رایانه دانشجویان را به یک دنیای فرصت های حرفه ای تبدیل می کند. به عنوان متخصصان فناوری اطلاعات پیشرفته در ایجاد سیستم های مدیریت داده ها، و تقریبا هر صنعت دارای داده هایی است که نیاز به تجزیه و تحلیل برای بهبود عملکرد، گزینه های بسیاری برای دانش آموزان پس از مدرسه وجود دارد. آنها ممکن است موقعیت خود را به عنوان مدیران پروژه، معماران اطلاعات، طراحان وب و توسعه دهندگان و مهندسین قابلیت استفاده پیدا کنند. از کسب و کار موسیقی به صنعت پزشکی، شرکت ها به متخصصان فناوری اطلاعات نیاز دارند تا آنها را در رقابت قرار دهند و موفقیت کسب و کار را تضمین کنند.

دانش آموزانی که به دنبال کسب لیسانس در علوم رایانه هستند ممکن است بخواهند یک برنامه آنلاین را دنبال کنند. دوره های آنلاین آموزش عالی عالی را با انعطاف پذیری یادگیری از خانه فراهم می کند. برای شروع، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.