Keystone logo

20 کارشناسی برنامه ها که در زبان های خارجی زبان انگلیسی انگلیسی آکادمیک 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • زبان های خارجی
  • زبان انگلیسی
  • انگلیسی آکادمیک
رشته های تحصیلی
  • زبان های خارجی (20)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی برنامه ها که در زبان های خارجی زبان انگلیسی انگلیسی آکادمیک

مدرک کارشناسی یک برنامه کارشناسی است که در آن شرکت کنندگان اصول اولیه تحصیل را انتخاب می کنند. در حالی که بسیاری از افراد فارغ التحصیل می شوند و به طور مستقیم به نیروی کار می روند، بسیاری از مدرک لیسانس را به دست می آورند تا بتوانند مدرک کارشناسی ارشد یا دکتری را دنبال کنند.

یک لیسانس در زبان انگلیسی؟ این برنامه بر توسعه مهارتهای انگلیسی و ارتباطی افراد غیر انگلیسی زبان تمرکز دارد. هدف این است که مهارت های شرکت کنندگان را به اندازه کافی بسازند تا احساس راحتی و اعتماد به نفس خود را با استفاده از آنها در زندگی علمی و حرفه ای خود احساس کنند. مربیان این برنامه به طور کلی به انگلیسی زبان تدریس می کنند و کلاس ها معمولا "محیط انگلیسی" هستند. دانش آموزان ممکن است آموزش دهند که چگونه مهارت های تفکر انتقادی خود را در هنگام توسعه قابلیت های زبان خارجی بکار گیرند و از همکاری با دانش آموزان دیگر از سراسر جهان خواسته شود.

افرادی که در این برنامه شرکت می کنند، فرصتی برای برداشتن بسیاری از مهارت های ارزشمندی مانند توانایی برقراری ارتباط موثر در زبان انگليسی نوشته شده و صحبت می کنند. مهارت های قوی زبان انگلیسی مورد نیاز اکثر سازمان های سراسر جهان است. دانش آموزان همچنین ممکن است تمایل به یادگیری مادام العمر و همچنین آگاهی عمومی زبان را توسعه دهند.

هزینه یک مدرک لیسانس متفاوت است. چقدر دانشجویان می توانند انتظار داشته باشند که برای تحصیل خود پرداخت کنند بستگی به تعدادی از عوامل، از جمله اینکه در آن آنها تصمیم به رفتن به مدرسه و مدت زمان برنامه می گیرند.

فارغ التحصیلان این برنامه خاص دارای مهارت هایی هستند که در بسیاری از صنایع مختلف ارزیابی می شوند و آنها را نامزد ایده آل برای تعدادی از موقعیت ها می کند. دانش آموزان ممکن است در دانشگاه، دولت و یا کسب و کار موفق باشند، به عنوان مربیان، خبرنگاران بین المللی، روزنامه نگاران، کپی رایتان، معلمان زبان خارجی، افسران اطلاعات، سردبیران و محققان کار کنند.

بسیاری از مدارس مختلف دارای لیسانس در زبان انگلیسی هستند. دوره های آنلاین یک گزینه مناسب برای دانش آموزان با یک برنامه شلوغ است. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.