Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 60 درجه های کارشناسی که در انیمیشن 2023

60 کارشناسی برنامه ها که در انیمیشن 2023

بررسی اجمالی

بسیاری از مردم در عشق با ویژگی های متحرک افتاد زمانی که آنها کودکان بودند و که عشق در طول زندگی بزرگسالی خود انجام شده است. امروز، انیمیشن بسیاری از سالن های جدید، از جمله بازی های ویدئویی، سیستم های آموزشی و فیلم خود را منتشر پیدا کرده است. برخی می خواهم به نوبه خود عشق خود را از انیمیشن به یک حرفه ای. مدرک کارشناسی در انیمیشن کسانی که مردم را می دهد لبه در صنعت انیمیشن رقابتی.

کارشناسی در انیمیشن چیست؟ این درجه به طور کلی تکنیک های انیمیشن هر دو کلاسیک و مبتنی بر کامپیوتر را پوشش می دهد. این دانش آموزان می آموزد که به "توهم زندگی" را از طریق دوره های در داستان سرایی، ارائه، و توسعه شخصیت. دوره های پوشش طراحی و ترکیب، فریم های کلیدی، و ضبط حرکت کامپیوتر است.

اکثر پروژه های انیمیشن در برنامه های کوتاه مدت و بودجه می باشد. مدیران پروژه می خواهید انیماتورهای که می تواند به یک پروژه آمده و آمار در حال اجرا زمین.کارشناسی در انیمیشن نشان می دهد که یک کارمند بالقوه در زمان قرار داده برای یادگیری هنر و صنعت خود را، و به خوبی با روش های استاندارد صنعت و ابزار آشنا است. علاوه بر این، بسیاری از فارغ التحصیلان که یک پایه آموزشی جامد آنها را آزاد می گذارد به تمرکز بر بیان هنری خود را.

هزینه این برنامه به طور گسترده ای توسط مؤسسه دیگر متفاوت است. دانش آموزان می توانند انتظار به پرداخت شهریه و آزمایشگاه. دانش آموزان از راه دور خواهد شد یک لپ تاپ و سرعت بالا اتصال به اینترنت نیاز دارید. این برنامه انیمیشن به طور کلی سه تا پنج سال طول می کشد.

بسیاری از فارغ التحصیلان برای یک استودیو بزرگ کار می کنند. استخدام های جدید اغلب در یک جنبه از انیمیشن تخصص. برای پروژه های انیمیشن سنتی، تازه واردان اغلب تکمیل در بین فریم ها تا زمانی که به اندازه کافی برای طراحی شخصیت ها و تولید فریم های کلیدی خود را تجربه شد.انیماتورهای کامپیوتر اغلب در هر دو ایجاد شخصیت (مش نسل)، تقلب انیمیشن، انیمیشن فریم کلیدی، ضبط حرکت، بافت تخصص، و یا ارسال تولید. دیگر فارغ التحصیلان برای رسانه ها و یا شرکت های تبلیغاتی در انواع تکالیف کار می کنند. شرکت های کوچکتر اغلب کارکنان اجازه می دهند تا تبدیل به یک جک از همه معاملات در خط لوله انیمیشن.

دانش آموزان انیمیشن می تواند تعدادی از موسسات در سراسر جهان پیدا کنید. کسانی که در مکان های از راه دور اغلب می توانید آنلاین آموزش خود را تکمیل کنید. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • مطالعات هنر
  • هنرهای زیبا
  • انیمیشن
رشته های تحصیلی
  • مطالعات هنر (60)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه