Keystone logo

29 کارشناسی برنامه ها که در مطالعات هنر انیمیشن انیمیشن کامپیوتری 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • مطالعات هنر
  • انیمیشن
  • انیمیشن کامپیوتری
رشته های تحصیلی
  • مطالعات هنر (29)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی برنامه ها که در مطالعات هنر انیمیشن انیمیشن کامپیوتری

مدارک تحصیلی لیسانس در سطح بالاتری از آکادمیک یا تخصص در یک رشته است. آنها برای کمک به چهره های تازه در یافتن کارهای کاری تلاش می کنند و به افراد مجرب اجازه می دهد تا معیارهای خود را برای پرداخت حقوق بالاتر ثابت کنند.

یک لیسانس در انیمیشن کامپیوتری چیست؟ این درجه شما را به عنوان داشتن دانش کامل در مورد نحوه استفاده از نرم افزار های کامپیوتری برای ایجاد هنر متحرک شناخته می شود. تخصص ها تعیین می کنند که آیا یک دوره کارشناسی علوم است یا تحت دسته هنر است. برنامه ها می توانند به شدت بر نرم افزار های کامپیوتری و روند فنی تصاویر کامپیوتری یا استفاده از ابزارهای کامپیوتری برای ایجاد تصاویر تمرکز کنند. دوره های در تاریخ هنر، طراحی، هنر دو بعدی و 3D در اکثر دانشگاه هایی که این درجه را ارائه می دهند، مورد نیاز است. جلوه های بصری و ویرایش نیز کلاس های مفید برای این مهم هستند.

انیمیشن کامپیوتری زمینه ای است که ارتباطات را بسیار بالا می برد. یادگیری شبکه در میان اعضای این رشته، دانشجویان را برای شکار شغلی پس از فارغ التحصیلی آماده می کند. تسلط بر اتوکد و دیگر برنامه های مدل سازی 3D و همچنین شناخت مبانی هنری برای اکثر مشاغل انیمیشن حیاتی است.

درجه لیسانس در انیمیشن کامپیوتری به طور گسترده ای در هزینه است. محل کمک می کند تا قیمت کالج را تعیین کند، همراه با تعداد سال هایی که دانشجویان قصد حضور در آن را دارند. سه یا چهار ساله اکثریت دانشجویان مورد نیاز است.

این مدرک فارغ التحصیلان برای بسیاری از مشاغل در استودیوهای انیمیشن است. طراح شخصیت، مدل ساز 3D و مدیر شغلی است که می تواند در انیمیشن برای فیلم پیدا شود. بازی های ویدئویی نیز از بسیاری از انیمیشن سازان استفاده می کنند. هنرمندان با نورپردازی یا بافت، جنبه های بصری مورد نیاز برای ساخت ویدئو از زمین را ایجاد می کنند. انیمیشن کامپیوتری یک کار پیچیده است که نیازمند تیم های بزرگی از کارگران و تعداد زیادی شغل تخصصی است.

دانشگاه های بزرگ برنامه های انیمیشن کامپیوتری را ارائه می دهند و مدارس هنری برنامه های ویژه ای دارند از جمله گزینه های آنلاین. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.