Keystone logo

41 کارشناسی برنامه ها که در ایمنی فناوری اطلاعات 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • مطالعات فن آوری
 • فناوری اطلاعات
 • ایمنی فناوری اطلاعات
رشته های تحصیلی
 • مطالعات فن آوری (41)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در ایمنی فناوری اطلاعات

  مدرک لیسانس می تواند شما را برای حرفه ای در زمینه های مختلفی از رشته های مختلف آماده کند. این می تواند از هر سه تا پنج سال به طول انجامد تا این درجه را بدست آورد، بسته به تعداد دوره هایی که در یک زمان و جایی که در مدرسه حضور دارید.

  لیسانس در فناوری اطلاعات چیست؟ اصطلاح IT به معنای فناوری اطلاعات است. با کسب مدرک در IT Security، می توانید نحوه مدیریت اطلاعات حساس ذخیره شده آنلاین یا به صورت الکترونیکی را بیاموزید. با توجه به افزایش روز افزون تکنولوژی مورد استفاده در کسب و کار هر روز، این درجه می تواند بسیار عملی باشد. دوره کار ممکن است شامل موضوعاتی مانند برنامه نویسی، توسعه وب، معماری کامپیوتر و امنیت سایبری باشد. این موضوعات می تواند نه تنها برای مدیریت امنیت رایانه بلکه برای انجام وظایف دیگر مبتنی بر تکنولوژی مانند ایجاد و یا اصلاح برنامه ها کمک کند.

  مهارت های رایانه ای که در IT Security استفاده می شود می تواند به شما در استفاده از رایانه برای استفاده روزمره کمک کند. با توجه به تمرکز امنیتی درجه، شما می توانید آنلاین امن تر باشید. شما همچنین می توانید از دانش برنامه نویسی برای ایجاد وب سایت یا وبلاگ خود استفاده کنید.

  مدارک تحصیلی می توانند مقادیر مختلفی از پول داشته باشند. قیمت نهایی می تواند به مدرسه ای که در آن شرکت می کنید، دوره های مورد نیاز خود را داشته باشد و پیش نیاز های لازم را داشته باشد.

  اگر یک مدرک لیسانس در IT Security کسب کنید، گزینه های شغلی ممکن است شامل موقعیت های ابتدایی در یک سازمان یا کسب و کار باشد. شما احتمالا در تلاش برای جلوگیری از دسترسی غیرمجاز یا غیر مجاز سوابق شرکت خواهید بود. برخی از مشاغل رایج عبارتند از داشتن یک مدیر شبکه یا مهندس نرم افزار. این می تواند برای کسب و کار برای محافظت از خود برای جرم و جنایت سایبری مهم باشد، بنابراین می توان مشاغل زیادی را در دسترس قرار داد.

  دوره های آنلاین و یا ثبت نام در یک دانشگاه سنتی می تواند هر دو به شما کمک کند تا اعتبار لازم برای کسب مدرک خود را تکمیل کنید. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.