Keystone logo

4 کارشناسی برنامه ها که در بازاریابی کالاهای لوکس 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • مطالعات بازاریابی
  • بازاریابی
  • بازاریابی کالاهای لوکس
رشته های تحصیلی
  • مطالعات بازاریابی (4)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی برنامه ها که در بازاریابی کالاهای لوکس

پس از اتمام موفقیت آمیز دوره تجویز عمده کالج، دانشجویان به طور کلی مدرک کارشناسی تعلق می گیرد. این مدرک نشان دهنده تسلط رشته اصلی خود را، و فارغ التحصیلان واجد شرایط می توانید یک کار به دنبال و یا، اگر آنها را انتخاب کنید، در ادامه به تحصیلات تکمیلی.

مدرک لیسانس در بازاریابی لوکس چیست؟ این برنامه درجه میان رشته ای است که توسعه آشنایی دانشجویان با مفاهیمی مانند نام تجاری، توسعه محصول، فروش و، البته، بازاریابی است. تاکید بر کالاهای لوکس طراحی شده است برای آماده سازی دانش آموزان برای مشاغل در محیط های بالا پایان و پروژه ها. دوره های آموزشی که ممکن است در برنامه درسی عبارتند از مقدمه به مد، اصول بازاریابی، طراحی لوکس و تکنیک های فروش مبتنی بر ارزش. هر کدام از این در حال توسعه توانایی دانش آموزان برای انجام در صنایع مجلل ضروری است.

کارشناسی در بازاریابی لوکس به نفع دانش آموزان با آشنا کردن آنها با کنوانسیون های از صنایع مبتنی بر ارزش بالا و آماده سازی آنها برای کمک به خوبی به چنین محیط. مهارت های بازاریابی عمومی است که در این برنامه تاکید همچنین دانش آموزان با کیفیت به طور کلی جذاب برای مدیران استخدام فراهم می کند.

هزینه مدرک لیسانس در بازاریابی لوکس است که توسط یک طیف وسیعی از عوامل، از جمله که مدرسه شما را انتخاب کنید به حضور و که در آن واقع تعیین می شود. به منظور رسیدن به بهترین برآورد از هزینه های خود را، در تماس با یک نماینده از دفتر پذیرش را دریافت کنید.

بسیاری از فارغ التحصیلان با این درجه دنبال فرصتهای شغلی در صنعت مد است. تاکیدات متقاطع درجه در روش ارزش و بازاریابی مجلل دانش آموزان با این دانش یک دارایی به کارفرمایان نام تجاری لوکس که به دنبال همکاران زرنگ و دانا.شما ممکن است خود را برای موقعیت های مانند مدیریت نام تجاری، مدیر بازاریابی و یا طراح مبارزات انتخاباتی در کارفرمایان بالا پایان در سراسر طیف وسیعی از صنایع واجد شرایط پیدا

اگر شما علاقه مند در درآمد مدرک لیسانس در بازاریابی لوکس آنلاین هستند، برخی از مدارس که ممکن است چنین برنامه ای را ارائه می دهند وجود دارد. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.