Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 11 درجه های کارشناسی که در بازار پردازی 2023/2024

11 کارشناسی برنامه ها که در بازار پردازی 2023/2024

بررسی اجمالی

مدرک کارشناسی تبدیل شده است یک پیش نیاز استاندارد در بازار کار امروز. آمار کسانی که دست به کارشناسی هستند بیشتر استخدام و ایجاد یک درآمد سالانه قابل ملاحظه ای بالاتر از آن بدون مجوز آموزش عالی. برای کسانی که به دنبال خود در بازار کار ایجاد ثبات و یا برای پیشبرد در زندگی حرفه ای خود، مدرک کارشناسی یک گام بزرگ در جهت درست است.

کارشناسی در تجارت چیست؟ این یک گزینه قابل دوام برای کسانی که علاقه مند در مد و لباس فروش است. این برنامه بر روی استراتژی های بازاریابی، هر دو جهانی و داخلی، و همچنین به عنوان شیوه های توسعه خرده فروشی و تکنیک های مدیریت خرده فروشی موثر متمرکز است. بسته به برنامه، می تواند وجود داشته باشد یک جزء کارآموزی که از طریق آن افراد به دست آوردن دست به تجربه در این زمینه. پس از تکمیل درجه، فارغ التحصیلان خواهد درک مشتاق چگونه به درستی توسعه و اجرای کمپین های موثر لباس داشته باشد.

کارشناسی در تجارت می تواند به اثبات می شود بسیار مفید است. خرده فروشی یک میدان پایدار، که بدان معنی است که فارغ التحصیلان دارای مقدار زیادی از فرصت است.

است بدون هیچ هزینه مجموعه ای برای درجه تجارت وجود دارد. عوامل خاصی، مانند محل مدرسه و این که آیا شما مطالعه آنلاین و یا در فرد، به قیمت تاثیر می گذارد.

افراد با مدرک لیسانس در تجارت است که برنامه ریزی به دنبال خرده فروشی می توانید انتظار برای تضمین موقعیت مدیریت در یک فروشگاه یا شرکت، هر چند آنها ممکن است مجبور به شروع کردن به عنوان نماینده فروش و کار و راه خود را تا. دانش آموختگان که می خواهند به سرمایه گذاری از نقش های سنتی نیز می تواند دیگر مواضع مد مرتبط مانند مشاوران و یا خریداران شخصی در نظر بگیرید. برای کسانی که با روحیه کارآفرینی، باز کردن یک بوتیک و یا شروع یک خط لباس های جدید نیز می تواند گزینه قابل دوام باشد.

برای افراد علاقه مند در صنعت مد، کارشناسی در تجارت قطعا ارزش جستجو را دارد.تعدادی از برنامه های مختلف را انتخاب کنید به تناسب نیازهای شخصی شما وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های مورد علاقه، جستجو برای برنامه زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • مد
 • بازار پردازی
رشته های تحصیلی
 • مد (11)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه