BACHELORSTUDIES

‏ مقایسه کنید درجه های کارشناسی را بازاریابی در برزیل 2020‏

مدرک کارشناسی مدرک بعد از دبیرستان اعطا پس از تکمیل 120 واحد است. معمولا هشت ترم طول می کشد تا کامل مدرک لیسانس. در حالی که تکمیل دوره کارشناسی، نامزدها به تحصیل در دوره های عمومی و انتخاب یک موضوع مهم خاص. مدرک کارشناسی نیز گفته می شود کارشناسی در برخی کشورها.

رشته تحصیلی بازاریابی یک حوزه کسب و کار و بازرگانی پویاست که با زضایتمندی افراد’ و تامین خواسته ها و نیازهای آنان سروکار دارد. مطالعات بازرگانی می تواند به افراد بیاموزد چگونه مسائل را از دیدگاه مشتری ببینند و استرتژی های بازاریابی مناسب را به اجرا گذارند.

در برزیل، سه نوع درجه وجود دارد: کارشناسی - طول می کشد بین چهار تا شش سال برای تکمیل و دانش آموزان می توانند به عنوان معلمان پس از اتمام چهار سال تحقیق کار می کنند. کارشناسی ارشد - طول می کشد یک تا دو سال برای رسیدن به. دکترا / دکتری - بالاترین درجه شما می توانید مطالعه و سه تا چهار سال طول می کشد برای رسیدن به. این سه درجه آزادانه به سه چرخه از فرآیند بولونیا دارد - سیستم اروپایی آموزش عالی. این به این معنی است که اگر شما مدرک کارشناسی در یک دانشگاه اروپایی دست یافته اند، شما باید واجد شرایط برای رسیدن به یک کارشناسی ارشد در برزیل باشد.

‏ برنامه های لیسانس برترین را بازاریابی در برزیل 2020‏

2نتایج دربازاریابی, برزیل Filter

تبلیغات و بازاریابی

Universidade de Sorocaba (UNISO)
کارشناسی
<
تمام وقت
<
8&nbsp;-&nbsp;12 ترم ها
Portuguese
پردیس دانشگاهی

دوره ها، عمده در تبلیغات، با هدف آموزش حرفه ای و محققان که در راه تغییر و تحول در چندین سناریو ارتباطات معاصر عمل می کنند، آماده به طراحی، تولید و اجرای کمپین های تبلیغاتی و پ ...

اطلاعات بیشتر

تبلیغات و بازاریابی

Pontifícia Universidade Católica de Campinas (PUC-CAMPINAS)
کارشناسی
<
پاره وقت
<
8 ترم ها
Portuguese
پردیس دانشگاهی

تبلیغات و بازاریابی دوره با تاکید بر بازاریابی، هدف اول آموزش حرفه ای فارغ التحصیلان برای عملیات در بخش شغلی از تبلیغات منطقه ای است. بنابراین، فرض این طرح برنامه جدید، تاکید ...

اطلاعات بیشتر