BACHELORSTUDIES

‏ مقایسه کنید مدارک کارشناسی را بازاریابی سیدنی در ایالات متحده آمریکا 2020‏

درجه 'بازدید کنندگان کارشناسی است که در تکمیل موفقیت آمیز یک برنامه تحصیلی در مقطع کارشناسی تعلق می گیرد. این است که اغلب در درجه اول یک دانش آموز در طول دوره تحصیلی خود را دریافت کرد. این به طور معمول چهار سال تحصیل تمام وقت طول می کشد به کسب مدرک کارشناسی.

مطالعات بازاریابی می تواند به دانشجویان کمک نماید تا در این صنعت به افرادی متخصص تبدیل شوند، و به آنها می آموزد چگونه به پیشرفت موفق کسب و کار کمک نمایند و با استفاده از استراتژی های بازاریابی، روش های تحلیلی، تحقیق و پژوهش و قیمت گذاری محصولات را به فروش رسانند.

ایالات متحده آمریکا یک کشور بزرگ در شمال امریکا، اغلب به عنوان "ایالات متحده آمریکا "، اشاره شده است "آمریکا "، "ایالات متحده "، "امریکا "، و یا به سادگی " ایالات ". کالج آمریکایی توسط "کمک درسی " متهم به دانش آموز، که اغلب بسیار گران، بسیار معمول به دهها هزار دلار در هر سال به تامین می شود.

شهر سریع بخشداری پنینگتون شهرستان است. این شهرستان پس از نهر سریع که در آن شهرستان ساخته شده است نام برد. به عنوان صنعت عمده این شهرستان گردشگری است در شهرستان یک مکان بسیار مرتب و لذت بخش برای زندگی و مطالعه است.

‏ با مدارس عالی به طور مستقیم تماس بگیرید - مدارک کارشناسی را بازاریابی سیدنی در ایالات متحده آمریکا 2020‏

1نتایج دربازاریابی, شهر سریع Filter

مدرک لیسانس در بازاریابی

Black Hills State University
کارشناسی
سپتامبر 2020
<
تمام وقت
<
4 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

آیا شما لذت بردن گرفتن توجه مردم؟ اگر چنین است، پس مدرک کارشناسی در بازاریابی از دانشگاه تپه های سیاه دولت پاسخ برای شما می باشد! ...

اطلاعات بیشتر