Keystone logo

38 کارشناسی برنامه ها که در علوم زیستی باغبانی علمی 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • علوم زیستی
  • باغبانی علمی
رشته های تحصیلی
  • علوم زیستی (38)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی برنامه ها که در علوم زیستی باغبانی علمی

مدرک کارشناسی استاندارد چهار ساله است که اکثر دانشگاه ها برای تحصیلات تکمیلی در یک منطقه خاص ارائه می دهند. وقتی که دانش آموزان مدرک لیسانس را دریافت می کنند، اغلب برای تحصیلات ابتدایی در رشته تحصیلی واجد شرایط می شوند و یا برای پذیرش در برنامه های پیشرفته تحصیل می کنند.

یک لیسانس در باغبانی چیست؟ باغبانی مطالعه جنبه های تجاری تولید گیاهان، از جمله میوه ها، سبزیجات و سایر انواع پوشش گیاهی است. دانش آموزان در این برنامه دوره هایی را در رشته های علمی مانند بیوشیمی، میکروب شناسی و فیزیولوژی گیاه می گذرانند. آنها یاد می گیرند چگونه اندازه گیری ها را در برابر آفات و آسیب شناسی گیاهان انجام دهند. این برنامه آموزشی آنها را در مورد صنعت تولید صنعتی صنعتی، از جمله روند و مراحل آموزش می دهد، که کمک می کند تا آنها را برای آینده در زمینه آماده سازی کنید.

از طریق دوره کارآموزی، دانش آموزان مهارت های بازاریابی استراتژیک را یاد می گیرند که آنها را در آینده برای طرفداران محصولاتشان بهتر می کند. دامنه گسترده ای از آموزش های آنها انعطاف پذیری را فراهم می کند، و آنها را قادر می سازد تا در بسیاری از جنبه های مختلف صنعت پیشرفت کنند. مهارت های مدیریت زمان یادگیری از پایان یک برنامه درجه می تواند کمک به فارغ التحصیلان برنامه ریزی شغل خود را بدون سوزاندن.

برنامه کارشناسی کارشناسی ارشد در باغبانی می تواند چهار تا پنج سال طول بکشد، و هزینه آن از دانشگاه به دانشگاه و همچنین از کشور به کشور متفاوت است. قبل از اینکه آنها به تحصیل در مدرسه شرکت کنند، مهم است که تحقیق کنید که میزان سرمایه گذاری چیست.

فارغ التحصیلان این برنامه اغلب به رشته های پیشرفته می روند تا بتوانند در تحقیقات باغبانی مشاغل را دنبال کنند تا راه های جدیدی را برای پرورش گیاهان و کنترل آفات کشف کنند. کسانی که مطالعات خود را بر روی درختان تمرکز می کنند می توانند اطلاعات را برای تبدیل شدن به arborists، متخصص در رشد و برداشت درختان و همچنین طرح های حفاظت از آن استفاده کنند. پیمانکاران چشم انداز اغلب دانش آموزان باغبانی، و همچنین مدیران مهد کودک هستند.

بسیاری از دانشگاه های سراسر جهان برنامه های آموزشی آنلاین را ارائه می دهند که می توانید مدرک کارشناسی خود را کسب کنید. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.