Keystone logo

10 کارشناسی برنامه ها که در برنامه ریزی مالی 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • مطالعات اقتصادی
 • امور مالی
 • برنامه ریزی مالی
رشته های تحصیلی
 • مطالعات اقتصادی (10)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در برنامه ریزی مالی

  بسیاری از افرادی که تمام وقت کار می کنند در حال تلاش برای کنار بگذارند مقداری پول برای دوران بازنشستگی. توسط درآمد کارشناسی در برنامه ریزی مالی، شما می تواند کمک به همه نوع مردم ایجاد آینده مالی پایدار برای خود پس از بازنشستگی.

  کارشناسی در برنامه ریزی مالی چیست؟ این برنامه درجه در اصول اساسی امور مالی و استراتژی های سرمایه گذاری موفق با تمرکز. دانش آموزان یاد بگیرند که چگونه برای برنامه ریزی برای آینده مالی با ثبات است. دوره تمایل به مبانی امور مالی و سرمایه گذاری، و همچنین به عنوان مالیات، برنامه ریزی و مستغلات، برنامه ریزی بازنشستگی، تجزیه و تحلیل صورت های مالی، مدیریت ریسک و بیشتر تمرکز می کنند. مطالعات معمولا حدود چهار سال طول بکشد، و برنامه های درجه بسیاری از را می توان آنلاین به پایان رسید.

  مزایای مختلفی برای یادگیری بیشتر در مورد برنامه ریزی مالی، از جمله این که قادر به مدیریت بهتر در آینده مالی شخصی شما وجود دارد.برنامه ریزی برای دوران بازنشستگی و بیشتر بخش بزرگی از زندگی است، و با این درجه، شما را وادار به کمک به دیگران انتخاب مالی هوشمند برای آینده است.

  هزینه درآمد مدرک کارشناسی در برنامه ریزی مالی متفاوت است به طور گسترده ای بسته به موسسه میزبانی برنامه و طول مطالعه. حضور در کلاس درس در دانشگاه ممکن است با برچسب قیمت های مختلف از حضور در کلاس درس آنلاین است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تمام هزینه های درگیر با برنامه خود را، شما نیاز به تحقیق مدرسه انتخاب خود را با دقت.

  در اکثر موارد، درآمد کارشناسی در برنامه ریزی مالی واجد شرایط فارغ التحصیلان برای تبدیل شدن به برنامه ریزان مالی، ارائه آنها صدور گواهینامه برای تبدیل شدن به برنامه ریز مالی خبره (CFP) به دست آورد. این نوع از کار انتظار می رود که رشد سریع تر از میانگین ملی در ایالات متحده از طریق سال 2020. فارغ التحصیلان این نوع برنامه نیز ممکن است درجه تحصیلات تکمیلی برای حتی بالاتر پرداخت موقعیت مالی را دنبال کنند.

  از آنجا که بسیاری از برنامه های برنامه ریزی مالی در دسترس هستند به طور کامل آنلاین، آن را آسان به پر کردن و ارائه برنامه های کاربردی بر روی اینترنت است. برای کسب اطلاعات بیشتر، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.