Keystone logo

39 کارشناسی برنامه ها که در مطالعات اقتصادی بیمه 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • مطالعات اقتصادی
 • بیمه
رشته های تحصیلی
 • مطالعات اقتصادی (39)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در مطالعات اقتصادی بیمه

  سود کارشناسی در بیمه یک فرصت بسیار عالی برای افرادی که می خواهند برای آماده شدن برای یک حرفه ای پویا در کسب و کار بیمه است. این یک راه جذاب به یادگیری در مورد انواع مختلف بیمه است، مشاغل مختلف موجود در صنعت و آماده شدن برای امتحانات پروانه ملی است. دانش آموزان به دست آوردن درجه در بیمه می تواند حرفه ای در مدیریت ریسک و صنعت بیمه، سازمان های دولتی و سازمان های غیر انتفاعی تبدیل شده است.

  کارشناسی در بیمه چیست؟ این درجه مجهز به دانش آموزان با دانش ضروری برای موفقیت، مانند درک خطرات هستند، مدیریت و تامین مالی در دنیای کسب و کار. مطالعات بر روی زندگی و بیمه بهداشت و درمان، بیمه شخصی، بیمه تجاری، قانون بیمه و مدیریت ریسک تمرکز می کنند. شرکت کنندگان در برنامه نیز در مورد کمک به افراد و کسب و کار مدیریت ریسک در برابر از دست دادن بزرگ و مشکلات قابل پیش بینی را یاد بگیرند.

  دلایل فراوان که چرا افراد را انتخاب کنید به دنبال مدرک لیسانس در رشته بیمه وجود دارد. به عنوان مثال، برنامه آموزد انواع مهارت، مانند تفکر تحلیلی، تجزیه و تحلیل کمی، تیم سازی و ابتکاری حل مسئله. دانش آموزان می توانند پیش بینی کاوش اصول و استراتژی برای مدیریت تمام جنبه های صنعت بیمه.

  هزینه برنامه بسته به مؤسسه دیگر متفاوت است، و درجه معمولا بین سه تا چهار سال طول می کشد تا کامل است. افراد باید به طور کامل مدارس پژوهش مطمئن شوید که برنامه متناسب با اهداف خود.

  فارغ التحصیلان این برنامه در تقاضا برای مشاغل طور فزاینده ای رقابتی در صنعت بیمه هستند، و می تواند تبدیل به actuaries، نمایندگی ها و یا کارگزاران، مدیران ریسک شرکت های بزرگ، برنامه ریزان و مستغلات، نمایندگان میشه و محققان تقلب بیمه. فرصت های دیگر عبارتند از شغل به عنوان ادعای واسطهاشاره، عوامل کنترل از دست دادن، معامله گران ارز، پذیره و مدیران ریسک.دانش آموزان توسعه بینش بزرگ را به آنچه در آن طول می کشد تا تبدیل شدن به یک حرفه ای بیمه با تمرکز بر اصول اختصاص داده شده از اخلاق و مسئولیت اجتماعی است.

  بسیاری از فرصت های بین المللی برای برنامه از یک آرایه وسیعی از دانشگاه وجود دارد. کلاس های آنلاین هستند یک گزینه ایده آل برای افرادی که در مناطق دور افتاده در سراسر جهان زندگی می کنند. جایگزین مبتنی بر وب تهیه کردن به دانش آموزانی که نیاز به یک برنامه قابل انعطاف است. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.