Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 3 درجه های کارشناسی که در تاریخ سیاسی 2023

3 کارشناسی برنامه ها که در تاریخ سیاسی 2023

بررسی اجمالی

دانشکده ها و دانشگاه ها مدرک لیسانس را دریافت می کنند و معمولا به پایان می رسند 3-7 سال. دانش آموزان یک موضوع خاص را مطالعه می کنند که گاهی اوقات به عنوان بزرگ شناخته می شود. این درجه دانشجویان را برای ورود به نیروی کار و یا یک برنامه تحصیلات تکمیلی آماده می کند.

لیسانس در تاریخ سیاسی چیست؟ این برنامه کارشناسی به بررسی رابطه بین سیاست و تاریخ می پردازد. دانش آموزان کشف می کنند که چگونه نظام های سیاسی شکل گرفته و بر رویدادهای تاریخی تاثیر گذارند. این دوره آموزشی شامل تحقیق و نوشتن عمیق است. ممکن است دانشجویان برای تجزیه و تحلیل تطبیقی ​​ایده های سیاسی، جنبش های اجتماعی، سیاست های دولتی و امور جهانی مورد نیاز باشند. برنامه درسی میتواند فرهنگ، جوامع و اقتصاد مناطق، مانند خاورمیانه، آفریقا، ایالات متحده، آسیا، کارائیب، آمریکای لاتین و روسیه را پوشش دهد. علاوه بر این، موضوعات ممکن است شامل درگیری های عرب و اسرائیل، امپراتوری بریتانیا، جنگ جهانی دوم، جنگ ویتنام، مذهب، نژادپرستی یا دموکراسی باشند. شرکت کنندگان می توانند انتخاب یک مضمون را در یک موضوع مانند مطالعات جنسی، انسان شناسی، مطالعات آفریقایی، مطالعات آمریکایی آفریقایی یا مطالعات دینی.

دانش آموزانی که به دنبال یک لیسانس در تاریخ سیاسی دستاوردهای تحقیق، نوشتن و مهارت های تحلیلی را به دست می آورند. این مهارت مجموعه ای از مزایای آنها در بسیاری از زمینه های زندگی است. علاوه بر این، این مهارت ها برای کمک به آنها در زمینه انتخاب خود ضروری هستند.

هزینه یک مدرک لیسانس در تاریخ سیاسی بر اساس کالج یا دانشگاه متفاوت است. دانشجویان آینده نگر باید موسسات تحقیقاتی را با دقت بررسی کنند تا اطمینان حاصل شود که آنها در یک مدرسه ثبت نام کنند که متناسب با اهداف و بودجه آنها باشد.

فارغ التحصیلان با لیسانس در تاریخ سیاسی دارای طیف وسیعی از گزینه های حرفه ای هستند. افراد در دولت، موسسات آموزشی، سازمان های غیر انتفاعی و بخش خصوصی استخدام می کنند. انواع موقعیت های این افراد شامل معلم مطالعات اجتماعی، متخصص پژوهش، روزنامه نگار، مدیر مبارزات انتخاباتی، مدافع مهاجر، مدیر برنامه های غیر انتفاعی و سازمان دهندگان جامعه است. در بعضی موارد، فارغ التحصیلان مدارک تحصیلی عالیتری مانند تحصیلات دکتری را دنبال می کنند. یا درجه حقوق

کالج ها و دانشگاه ها در سرتاسر جهان دوره های آنلاین برای دریافت لیسانس در تاریخ سیاسی ارائه می دهند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • مطالعات علوم انسانی
  • تاریخ
  • تاریخ سیاسی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات علوم انسانی (3)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه