Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 3 درجه های کارشناسی که در تجارت خانوادگی 2023

3 کارشناسی برنامه ها که در تجارت خانوادگی 2023

بررسی اجمالی

مدرک کارشناسی مدرک کارشناسی به طور معمول در سه تا پنج سال به اتمام است. پس از دستیابی به مدرک کارشناسی، فارغ التحصیل ممکن است آماده برای ورود به یک میدان حرفه ای. پس از اتمام ترم کارشناسی است که اغلب مورد نیاز برای پیشرفت حرفه ای در یک شغل فعلی نیز هست. برخی از دانش آموزان ممکن است انتخاب کردن به دنبال اهداف آموزش عالی پس از فارغ التحصیلی.

بسیاری از دانش آموزان می خواهند بدانند که چه کارشناسی در خانواده کسب و کار است؟ این برنامه درجه طراحی شده است برای کمک به افراد توسعه درک لازم برای مدیریت موفق کسب و کار متعلق به اداره شده توسط یک خانواده. کلاس معمولا موضوعاتی مانند کنترل مالکیت، جانشینی و روابط استراتژیک آموزش. دانش آموزان راه برای رسیدن به اهداف مشترک، درگیری آدرس و ایجاد برنامه ای برای آینده این شرکت را کشف کنید.

یک دانش آموز ممکن است در یک برنامه کسب و کار به چند دلیل ثبت نام.مهارت اغلب آموخته ارائه استراتژی برای کمک به یک شرکت کوچک قابل دوام تبدیل در یک بازار بزرگتر و زنده ماندن در یک محیط رقابتی تر.

دشوار است برای پیش بینی هزینه مدرک خانواده کسب و کار. تغییرات بین برنامه ها و تمرکز مورد نظر فرد خواهد شد هزینه های لازم برای تکمیل عمده تاثیر می گذارد. هر موسسه است هزینه ثبت نام خود را، هزینه های برنامه و شهریه. به همین دلیل، بسیار مهم است که یک دانشجوی آینده گزینه دقت تحقیقات.

بسیاری از کسانی که وارد یک کسب و کار بزرگ خانواده در حال حاضر یک شرکت برای کار بعد از فارغ التحصیلی و یا یک موقعیت فعلی در سازمان است. با این حال، این است که به دور از هنجار. در واقع، بسیاری از شرکت های بزرگ به عنوان کسب و کارهای کوچک خانواده اجرا آغاز شد و علاقه مند در استخدام افراد واجد شرایط برای توسعه شعب و نگرانی های محلی در راه است که ادامه مدل کسب و کار اصلی این شرکت می باشد.

فرصت های آموزشی داخلی و بین المللی اغلب در دسترس هستند. هنگامی که یک فرد با جغرافیا و یا برنامه محدود، دوره های آنلاین، اغلب ارائه انعطاف پذیری لازم برای رسیدن به درجه. اگر شما علاقه مند در پیشبرد حرفه ای خود هستند، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • مطالعات کسب و کار
 • تجارت خانوادگی
رشته های تحصیلی
 • مطالعات کسب و کار (3)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه