Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید چندگانه درجه های کارشناسی که در تجارت شراب 2023

1 کارشناسی برنامه ها که در تجارت شراب 2023

بررسی اجمالی

کارشناسی مدرک کارشناسی است که دانش آموزان برای یک شغل در رشته انتخابی خود را از مطالعه آماده است. یک برنامه اغلب در مورد موضوعات عمومی هنرهای آزاد و همچنین کلاس های خاص متناسب با دانش آموزان آماده برای یک کار آینده متمرکز است.

مدرک لیسانس در شراب کسب و کار چیست؟ این برنامه برای دانش آموزان که روحیه کارآفرینی و می خواهید به درگیر شدن با کسب و کار شراب طراحی شده است. هر برنامه متفاوت خواهد بود، اما کلاس اغلب شامل مخلوطی از شراب و مطالعه وابسته به غذا و پخت و پز، و مفاهیم کسب و کار. دانش آموزان صنعت شراب کشف و مهارت های قابل اجرا از جمله ارتباطات، مدیریت مالی، بازاریابی، تولید، بازاریابی، و رهبری را یاد بگیرند. بسیاری از برنامه ها فرصت های کارآموزی در ارائه به تمرین مهارت های خود را در جهان واقعی است.

دانشجویان که در رشته کسب و کار شراب دنبال زیادی در مورد کسب و کار و مدیریت است که در هر دو زندگی حرفه ای و شخصی خود را سودآور را فرا بگیرند.یادگیری در مورد شراب نیز آنها را به بسیاری از مناطق مختلف جهان است، که اجازه می دهد تا آنها را به سفر و فرهنگی متنوع تبدیل در معرض.

شهریه و هزینه های مرتبط با مدرک کسب و کار شراب می توانید از یک موسسه به دیگری متفاوت است. تعدادی از مدارس بین المللی که ارائه این برنامه وجود دارد، و هزینه های در محل مدرسه، مدت زمان برنامه، و هزینه های کارآموزی بستگی دارد.

فارغ التحصیلان با مدرک کارشناسی در کسب و کار شراب می توانید در تعدادی از ظرفیت های مختلف کار می کنند. برخی ممکن است انتخاب کنید به کار با سازندگان شراب خاص برای کمک به آنها را ساخت، بازاریابی و فروش محصول خود را. دیگران ممکن است انتخاب کنید به کار برای شراب و مشروبات الکلی ستونها شرکت ها به استفاده از مهارت های خود را در سمت خرده فروشی. کارآفرینان که دیگر مهارت و تجربه در قلمرو مهمان نوازی حتی ممکن است انتخاب کنید برای باز خود را فروشگاه شراب، نوار شراب، و یا رستوران.

اگر کسب و کار شراب است مورد علاقه شما، شروع به مقایسه مدارس در حال حاضر.جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم سرب است.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • مطالعات مواد غذایی و آشامیدنی
  • تجارت غذا و آشامیدنی
  • تجارت شراب
رشته های تحصیلی
  • مطالعات مواد غذایی و آشامیدنی (1)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

رشته های تحصیلی مرتبط