Keystone logo

63 کارشناسی برنامه ها که در هنر های نمایشی موسیقی تجارت موسیقی 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • هنر های نمایشی
  • موسیقی
  • تجارت موسیقی
رشته های تحصیلی
  • هنر های نمایشی (63)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی برنامه ها که در هنر های نمایشی موسیقی تجارت موسیقی

دانشگاه در سراسر جهان ارائه مدرک کارشناسی 'به دانشآموزانی که با موفقیت یک برنامه کارشناسی. طول این نوع از مطالعه به طور معمول چهار سال طول می کشد. درجه 'ثانیه کارشناسی نشانگر پیشرفت تحصیلی دانش آموزانی که آموزش عالی را دنبال کنند. هر دو کارشناسی و کارشناسی مدارک تحصیلی علوم بسته به دانش آموز 'ثانیه انتخاب بزرگ ارائه شده است.

مدرک لیسانس در موسیقی کسب و کار چیست؟ کارشناسی در موسیقی کسب و کار شامل بسیاری از جنبه های صنعت موسیقی. کسانی که در این دوره ثبت نام از طیف گسترده ای از موضوعات مرتبط با موسیقی و کسب و کار، مانند بازاریابی، مدیریت، بودجه بندی، مسائل حقوقی، و رسانه های دیجیتال یاد بگیرند. تاریخ مربوط به کسب و کار موسیقی نیز تدریس می شود. عملکرد داخلی صنعت موسیقی به منظور درک چگونگی آن را در امروز 'ثانیه جهان عمل قرار گرفت. برخی از مناطق غلظت شامل ایجاد رکورد برچسب، مدیریت رویداد، مدیریت هنرمند، و چاپ و نشر.

سود مدرک لیسانس در موسیقی کسب و کار دانش آموزان را برای موفقیت در کار آماده با تجهیز آنها را با دانش و مهارت چگونه به حرکت صنعت موسیقی لازم است.

کمک درسی است که همیشه یک موضوع سوال که آن را به ثبت نام در دانشگاه می آید. هزینه ها و هزینه های متفاوت چون بسیاری از موسسات در سراسر جهان است که ارائه مدرک لیسانس در موسیقی کسب و کار وجود دارد.

فارغ التحصیلان این برنامه در رفتن به مواضع موفق را به عنوان حرفه ای صنعت موسیقی. برخی از توسعه کمپانی خود و یا دریافت استخدام برای موجود کار می کنند. مدیریت هنرمند یک فرصت شغلی است که بسیاری از فارغ التحصیلان را است. مدیریت یک هنرمند شامل ارتقاء، مربیگری، رزرو، و به طور کلی به نمایندگی از یک هنرمند موسیقی. دیگران ناشران، توزیع کنندگان، و یا بازاریابان برای باند و یا کمپانی تبدیل شده است. همه مشاغل کسب و کار موسیقی را فارغ التحصیلان فرصت برای قرار دادن مهارت های خود را و دانش استفاده کنید.

اگر شما یک دانش آموز آینده نگر که آرزوی کسب مدرک لیسانس خود را در موسیقی کسب و کار هستند، این ها 'عاقلانه برای انجام برخی از جستجوی بیشتر متمرکز شده است. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر کردن در قالب بخوره.