Keystone logo

146 کارشناسی برنامه ها که در مطالعات ورزش و ورزش تجارت ورزشی 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • مطالعات ورزش و ورزش
  • تجارت ورزشی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات ورزش و ورزش (146)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی برنامه ها که در مطالعات ورزش و ورزش تجارت ورزشی

مهارت های لازم برای یک شغل معمولا تمرکز از یک برنامه سطح کارشناسی. به همین دلیل، آن است که معمولا اولین مدرک دانشجویان جدید را امتحان کنید برای به دست آوردن. پس از فارغ التحصیلی، گزینه های خود را برای شروع کار خود را بلافاصله و یا وارد برنامه های تحصیلات تکمیلی به jumpstart حرفه ای شما.

مدرک لیسانس در ورزش کسب و کار چیست؟ دانش آموزان را انتخاب کنید که به دنبال این مدرک را در مورد سمت کسب و کار صنعت ورزش فوق العاده بزرگ و موفق یاد بگیرند. برنامه های از این نوع در یک زیرشاخه کوچکتر در مطالعات کسب و کار. دوره های پوشش موضوعاتی مانند مدیریت تیم، ارزیابی ریسک، بازاریابی، و سازمان رویداد. فارغ التحصیلان باید دانش و مهارت های مربوط به کار با هر دو تیم ها و سالن های ورزشی.

صنعت ورزش یکی از بزرگترین و سود آور ترین صنایع در جهان است. دانش آموزان است که با تحصیل در رشته ورزشی نفع کسب و کار با ورود به این رشته فارغ التحصیل.به علاوه، دانش آموزان معمولا قادر به جلوگیری از بسیاری از معایب نهفته و یا رقابتی از یک برنامه کسب و کار سنتی با وارد کردن زیرشاخه.

چقدر هزینه برای ثبت نام در کارشناسی در برنامه های ورزشی کسب و کار؟ این بستگی به مدرسه، برنامه، و کشور شما انتخاب می کنید برای تحصیل در. انجام تحقیقات قبل از ثبت نام می توانید آن را بسیار آسان تر برای پیدا کردن برنامه که منطبق با نیازهای شما.

فرصت های شغلی که در دسترس به ورزش فارغ التحصیلان کسب و کار عمدتا بین کار با یک تیم و همکاری با محل برگزاری ورزش تقسیم شده است. شما می توانید یک مدیر بازاریابی، مدیر، و یا رویداد هماهنگ کننده بدون در نظر گرفتن که شما انتخاب می کنید گزینه تبدیل شده است. علاوه بر این، اگر شما با یک تیم کار می کنید، ممکن است کار به عنوان یک استخدام و یا عامل را پیدا کنید. روش دیگر، مدرک خود را می تواند پیدا کردن شما با تجهیزات ورزشی یا لباس شرکت کار می کنند.

دانش آموزان است که پرشور در مورد ورزش و علاقه مند به کسب و کار ممکن است پیدا کردن برنامه های کسب و کار ورزش بسیار جذاب می باشد.کار به سمت یک حرفه ای است که شما با مطالعه آنچه به شما عشق را دوست دارم. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر کردن در قالب بخوره.