Keystone logo

73 کارشناسی برنامه ها که در تجزیه و تحلیل تجاری 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • مطالعات کسب و کار
 • کسب و کار
 • تجزیه و تحلیل تجاری
رشته های تحصیلی
 • مطالعات کسب و کار (73)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در تجزیه و تحلیل تجاری

  پس از اتمام دوره دبیرستان، می توان یک مدرک لیسانس در یک دانشگاه یا کالج را دنبال کرد. این درجه به دانش آموزان اجازه می دهد تا در کنار دوره های آموزشی عمومی، یک منطقه تمرکز کنند. پس از تکمیل برنامه کارشناسی، فارغ التحصیلان می توانند وارد نیروی کار شوند یا تحصیلات خود را با کار تحصیلات تکمیلی ادامه دهند.

  یک لیسانس در تجزیه و تحلیل کسب و کار چیست؟ این درجه می تواند دانشجویان را برای استفاده و تفسیر داده های کسب و کار آماده کند تا فرآیندهای کسب و کار را بهبود بخشد. نمونه هایی از دوره های آموزشی معمول شامل کدگذاری، آمار و احتمال، بازارهای مالی و مدل سازی ریاضی است. اغلب برنامه های تحصیلی نیاز به یک پروژه سنگین یا پروژه تحقیقاتی مبتنی بر مدل های تجاری دارند. به طور متوسط ​​سه تا چهار سال طول می کشد تا مدرک را کامل کند.

  دانش آموزانی با لیسانس در تجزیه و تحلیل کسب و کار می توانند مهارت های ریاضی قوی و توانایی تفسیر آمار را بدست آورند. آنها ممکن است یاد بگیرند که به سرعت اطلاعات را ارزیابی کرده و بر آن عمل کنند، که برای تمام جنبه های زندگی سودمند است.

  متغیرهای زیادی وجود دارد که هزینه گذار یک لیسانس در تجزیه و تحلیل کسب و کار را تحت تاثیر قرار می دهند. مکان مکتب، حضور در نیمه وقت و یا تمام وقت، و طول برنامه بر هزینه تاثیر می گذارد. دانش آموزان باید هر مدرسه ای را که در آن علاقه مند هستند برای پیدا کردن بهترین مناسب، تحقیق کنند.

  فارغ التحصیلان یک لیسانس در برنامه تجزیه و تحلیل کسب و کار می تواند مهارت های بسیار قابل فروش داشته باشد و بسیاری از حرفه ها برای آنها باز است. برخی از گزینه ها ممکن است متخصص داده کاوی برای یک شرکت بزرگ یا ارزیابی خطر مالی برای بانک ها باشد. آنها می توانند مشاوران فناوری اطلاعات / رایانه ای به کسب و کارهایی مانند صنعت بیمه تبدیل شوند. شغل در بخش مالی نیز وجود دارد، مانند بانکدار سرمایه گذاری یا تحلیلگر بازار سهام.

  دانشگاه ها و کالج ها در سراسر جهان یک لیسانس در تجزیه و تحلیل کسب و کار ارائه می کنند. همچنین موسسات با برنامه های آنلاین وجود دارد. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.