Keystone logo

14 کارشناسی برنامه ها که در تحقیقات مهندسی 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • مطالعات مهندسی
  • مهندسی
  • تحقیقات مهندسی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات مهندسی (14)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی برنامه ها که در تحقیقات مهندسی

مدرک لیسانس پس از آنکه دانش آموزان موفق به انجام یک دوره سه تا پنج ساله دوره کارشناسی در کالج شدند، اعطا می شود. اغلب یک پیش نیاز برای تحصیلات تکمیلی، دانش آموزان قبل از مطالعه یک موضوع خاص، سطح پایه ای از دانش علمی را کسب می کنند.

دانش آموزان ممکن است فکر کنند که یک لیسانس در تحقیقات مهندسی چیست؟ کسانی که می خواهند فرایندهای مهندسی را در طیف وسیعی از بخشها بهبود بخشند اغلب در رشته مهندسی تحقیق می کنند. شرکت کنندگان برنامه معمولا از استادان با تجربه صنعت یاد می گیرند، به آنها دسترسی به اطلاعات دنیای واقعی که نیاز دارند برای تبدیل شدن به پژوهشگران موثر. با در نظر گرفتن دوره ها در هر دو کلاس های سنتی و تنظیمات یادگیری تجربی، دانش آموزان مهارت های تفکر انتقادی و استدلال منطقی را بدست می آورند. بنابراین، شرکت کنندگان برنامه ریزی برای یادگیری تکنیک های تحقیق، روش های علمی، و روش های استناد دانشگاهی. اکثر برنامه ها با یک دوره کپسون پایان می یابند که به دانش آموزان اجازه می دهد خود را به یک پروژه تحقیقاتی هدایت کنند.

در طول یک دوره کارشناسی در برنامه تحقیق مهندسی، دانش آموزان معمولا تعداد قابل توجهی از مهارت های حرفه ای را به دست می آورند. به طور قابل توجهی، اکثر شرکت کنندگان یاد می گیرند چگونه به انتقاد فکر کنند. آنها همچنین یاد می گیرند که چگونه از طریق یک پروژه تحقیقاتی به پایان برسند، تقویت نظم شخصی و اعتماد حرفه ای.

هزینه کلی اخذ کارشناسی در تحقیقات مهندسی بستگی به عوامل بسیاری دارد. با این حال، بزرگترین تعیین کننده این است که مدرسه یک دانشجو است. برای دانش آموزان برای بررسی هزینه های تحصیلی و هزینه ها در همه موسسات آینده نگر، بهتر است هزینه هزینه های شرکت در برنامه را درک کنید.

افرادی که فارغ التحصیل با لیسانس در تحقیقات مهندسی هستند دسترسی به بسیاری از فرصت های شغلی مختلف. بعضی از دانش آموزان در محیط شرکتی کار می کنند و به کسب و کارها کمک می کنند مکانیک، مدنی، شیمیایی و سایر فرآیندهای مهندسی را بهبود بخشند. برخی از فارغ التحصیلان تصمیم به کار در بخش غیر انتفاعی، تحقیق و توسعه راه حل های مهندسی برای مشکلات واقعی دارند. البته، فارغ التحصیلان دیگر می خواهند در مدرسه باقی بمانند، مدرک کارشناسی ارشد یا دکترا را در تحقیقات مهندسی دنبال کنند. بعدها، این افراد اغلب حرفه های حرفه ای را در دانشگاه و یا دولت دنبال می کنند.

هر کس در هر کجا می تواند در یک لیسانس در برنامه تحقیق مهندسی ثبت نام کند؛ کالج ها هر دو برنامه های سنتی و آنلاین را ارائه می دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.