Keystone logo

53 کارشناسی برنامه ها که در تربیت بدنی 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • آموزش
 • آموزش
 • تربیت بدنی
رشته های تحصیلی
 • آموزش (53)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در تربیت بدنی

  مدرک کارشناسی معمولا به دیپلم دبیرستان پیوند می دهد و بسته به مسیر منحصر به فرد هر دانش آموز ممکن است سه تا پنج تکمیل شود. در چهار سالی که دانش آموزان متوسط ​​می گیرند، این درجه می تواند دانش عمیق تر در یک حوزه خاص ارائه دهد. فارغ التحصیلان پس از آن می توانند حقوق بیشتری را به دست آورند و تاثیر مثبتی بالاتری بر روی زمینه خود داشته باشند.

  لیسانس در رشته تربیت بدنی چیست؟ این درجه می تواند دانش آموزان را به مهارت هایی که برای آموزش کلاس های تربیت بدنی در مدارس ابتدایی و دبیرستان خصوصی و عمومی و حتی در زمینه های دیگر مانند آموزش های ورزشی و آموزش شخصی اختصاص داده است، فراهم کند. دوره های مختلف از مدرسه به مدرسه متفاوت است، اما ممکن است شامل فیزیولوژی ورزشی، آسیب های ورزشی، آموزش و پرورش، و سلامت شخصی و اجتماعی باشد. بسیاری از برنامه ها تجربه های زمینه ای را ارائه می دهند و بسته به اهداف دانش آموز، فرصت های آموزشی دانش آموزان را فراهم می کنند.

  دانش آموزانی که لیسانس تحصیلات تکمیلی را کسب می کنند اغلب مدرسه را با طیف وسیعی از مهارت ها ترک می کنند. تکنیک های تدریس و مربیگری سلامت و سلامتی، دارایی های حرفه ای با ارزش هستند، در حالی که توانایی هایی مانند ارتباط و رهبری در تمام زمینه های زندگی خدمت می کنند.

  انتخاب تحصیلات لیسانس در تربیت بدنی نیازمند برنامه ریزی است، به ویژه هنگامی که یک نفر معتقد است که هزینه می تواند از موسسه به موسسه متفاوت باشد. قبل از تعهد به یک مدرسه، دانش آموزان آینده نگر باید جوانب مثبت و منفی مکان های مختلف را بررسی کنند تا گزینه ای مناسب انتخاب کنند.

  درحالیکه بسیاری از افراد دارای مدرک لیسانس تربیت بدنی در مدرسه تربیت بدنی هستند، تعداد زیادی از گزینه های حرفه ای دیگر وجود دارد. این درجه فارغ التحصیلان را با انعطاف پذیری و آزادی برای کشف راه هایی مانند مربی در فضای باز، مربی شخصی، فیزیولوژیست ورزش و درمانگر ورزشی می کند. برای کسانی که به دنبال موقعیت های مدیریتی بیشتری هستند، برنامه ریز برنامه تناسب اندام، مدیر مرکز تناسب اندام و برنامه ریز رویداد ورزشی گزینه های خوبی هستند.

  بسیاری از گزینه های موجود برای کسانی که دارای مدرک کارشناسی ارشد تربیت بدنی هستند وجود دارد. انواع مدارس ارائه برنامه های تمام وقت و نیمه وقت و انعطاف پذیری دوره های آموزش از راه دور اغلب محبوب است. برای شروع فرایند، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با تکمیل فرم هدایت، مستقیما با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.