BACHELORSTUDIES

‏ مرور کنید برنامه های لیسانس را تربیت بدنی در پرتغال 2020/2021‏

مدرک کارشناسی مدرک بعد از دبیرستان اعطا پس از تکمیل 120 واحد است. معمولا هشت ترم طول می کشد تا کامل مدرک لیسانس. در حالی که تکمیل دوره کارشناسی، نامزدها به تحصیل در دوره های عمومی و انتخاب یک موضوع مهم خاص. مدرک کارشناسی نیز گفته می شود کارشناسی در برخی کشورها.

آموزش فیزیکی ممکن است بر برنامه درسی مربوط به بدن متمرکز باشد. دانش آموزان ممکن است جنبشی نظیر کوهنوردی و ورزش گروهی را مطالعه کنند، اما مطالعات همچنین می تواند شامل سلامت و تغذیه، سلامتی و بهداشت باشد.

پرتغال یکی از گرمترین کشورهای اروپایی است. برنامه های دانشگاه بسیار مقرون به صرفه می باشد. در واقع پرتغال یکی از پایین ترین هزینه های زندگی برای دانش آموزان است. لذت بردن از سواحل بزرگ در آلگاروه یا بال قدیمی از تاریخ در شهرستان پایتخت از لیسبون.

‏ دوره های کارشناسی عالیرتبه را تربیت بدنی در پرتغال 2020/2021‏

2نتایج درتربیت بدنی, پرتغال Filter

لیسانس اروپایی در فعالیت فیزیکی و شیوه زندگی

Lithuanian Sports University
کارشناسی
<
تمام وقت
<
3 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

هدف از این برنامه توسعه دانش آموزان به کارشناسان است که قادر به ارائه مشاوره در فعالیت های جسمانی و شیوه زندگی هستند. دانش آموزان توانایی ارائه محصولات حرفه ای با هدف بهبود مش ...

اطلاعات بیشتر

لیسانس علوم در ورزش و فعالیت فیزیکی

Universidade Europeia
کارشناسی
<
تمام وقت
<
3 سال ها
پرتغالی
پردیس دانشگاهی

الگوی آکادمیک دوره ما با بکارگیری تدریس مبتنی بر شایستگی که همزمان دانش و مهارت و نگرش را توسعه می دهد ، نوآوری می کند و در آن دانش آموز شخصیت اصلی یادگیری خود می شود. ستون ها ...

اطلاعات بیشتر