Keystone logo

47 کارشناسی برنامه ها که در آموزش آموزش تربیت معلم 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • آموزش
  • آموزش
  • تربیت معلم
رشته های تحصیلی
  • آموزش (47)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی برنامه ها که در آموزش آموزش تربیت معلم

پس از تکمیل الزامات اعتبار مدرسه، یک مدرک لیسانس را می توان از یک دانشگاه به دست آورد. برگزاری این درجه نشان می دهد که دریافت کننده الزامات عمومی در یک دانشگاه را تکمیل کرده و دانش خود را در زمینه تحصیل خود کسب کرده است.

لیسانس در آموزش معلم چیست؟ این درجه می تواند دانش آموزان را برای آموزش به دیگران در محیط K-12 آماده کند. دانش آموزان می توانند علاوه بر مطالعه در مورد توسعه کودک، تکنیک های تدریس را یاد بگیرند. به طور معمول، تمرکز بر طراحی برنامه درسی نیز وجود دارد، به طوریکه معلمان به طور کلی انتظار دارند که برنامه درسی خود را در راستای رهنمودی که توسط سازمان های دولتی و مدارس فردی ایجاد می شود، ایجاد کند. افرادی که مدرک لیسانس در آموزش معلم را دنبال می کنند نیز ممکن است در فناوری آموزش و پرورش، از جمله ابزار جدید کلاس درس مانند تخته سفید تعاملی آموزش دیده شوند.

افراد به عنوان یک دانشجوی کارشناسی در برنامه آموزش معلم، می توانند مهارت های ارتباطی و سازمانی خود را که در فرصت های شغلی آینده و زندگی روزمره کمک می کنند، توسعه دهند. آنها همچنین می توانند تجربه در دنیای واقعی را در کلاس درس به دست آورند که در موقعیت های آموزشی آینده کمک می کند.

هزینه تحصیل و هزینه های اضافی برای مدرک لیسانس می تواند بسته به مدرسه ای که این برنامه را ارائه می دهد، متفاوت باشد. کشوری که مدرسه آن قرار دارد نیز می تواند بر کل هزینه ها تاثیر بگذارد.

فارغ التحصیلان دوره های کارشناسی در برنامه های آموزشی معلم ممکن است کار معلمان ابتدایی یا متوسطه را در مدارس دولتی و خصوصی پیدا کنند. اگر اقامت در کلاس درس جذاب نباشد، فارغ التحصیلان همچنین می توانند به عنوان مدافعان آموزشی در دولت های محلی یا ملی برای تأثیر قانون، ترویج اهمیت تحصیلات و حمایت از منابع اضافی کار پیدا کنند. افراد همچنین می توانند برای شرکت هایی که مواد آموزشی آموزشی مانند کتاب های درسی، برنامه های درسی پیش طراحی شده و آزمایش های استاندارد را به عنوان نویسندگان، مشاوران و محققان تولید می کنند، کار کنند. در این نقش ها، آنها می توانند به توسعه این مواد و همچنین کار به عنوان ارتباطات میان شرکت ها و مربیان کمک کنند.

دانش آموزانی که مایل به تحصیل در لیسانس در آموزش معلم هستند، می توانند برنامه های موجود در سراسر جهان را پیدا کنند. دانشگاه ها ممکن است کلاس های سنتی و آنلاین را برای این درجه ارائه دهند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.