Keystone logo

25 کارشناسی برنامه ها که در مطالعات علوم انسانی مطالعات زبان ترجمه 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • مطالعات علوم انسانی
  • مطالعات زبان
  • ترجمه
رشته های تحصیلی
  • مطالعات علوم انسانی (25)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی برنامه ها که در مطالعات علوم انسانی مطالعات زبان ترجمه

پس از کسب مدرک دبیرستان یا معادل آن، بسیاری از دانش آموزان برای تحصیل در یک رشته انتخابی به مدرک لیسانس مراجعه می کنند. این برنامه آموزشی معمولا به مدت چهار سال طول می کشد و همچنین می تواند دانش پژوهان را برای تحصیلات بیشتر آماده کند.

یک لیسانس در ترجمه چیست؟ ترجمه یک رشته تحصیلی منحصر به فرد است که به منظور فراهم کردن برنامه ریزی برای شرکت کنندگان در برنامه ریزی زبان و دانش زبانی برای تهیه آنها برای شغل در تفسیر و ترجمه طراحی شده است. بسیاری از برنامه های این حوزه مطالعه مسافرت بین المللی را برای غلبه بر دانش آموزان در یک فرهنگ و زبان خاص فراهم می کنند. بعضی از مدارس ممکن است زبان اشاره را به عنوان تمرکز داشته باشند. دوره کار برای این برنامه ها ممکن است شامل اصطلاحات، مطالعات فرهنگی، عبارات دهی و ترجمه پیشرفته و مطالعات رسانه ای باشد.

بسیاری از زبان آموزان در زمینه ترجمه، مهارت های مفیدی را به دست می آورند که کارفرمایان تقریبا از هر صنعت می خواهند. این شامل داشتن چشم برای جزئیات و درک قوی ارتباطات بین فردی است. محققان همچنین ممکن است مهارت های زبان کتبی خود را برای بهبود ارتباط برقرار کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه یک برنامه، اشخاص علاقه مند می توانند با دفتر پذیرش موسسات مورد نظر تماس بگیرند یا از وب سایت دیدن کنند. اکثر مدارس با توجه به نوع دانشگاه و طول برنامه تحصیلی متفاوت هستند.

فارغ التحصیلان دارای مدرک تحصیلی در زمینه ترجمه می توانند ابزار لازم برای رقابت برای شغل پر سود و شفاف داشته باشند. مترجمین می توانند در صنایع مختلف مانند تجارت بین المللی، سازمان های دولتی و غیره کار کنند. برخی از مترجمان می توانند با مسافرین خارجی یا تجار بیگانه کار کنند. دیگران ممکن است دستورالعمل های فنی، اسناد و متن برای شرکت ها را ترجمه کنند. موقعیت های اضافی نیز وجود دارد، از جمله معلم، افسر خدمات خارجی، نویسنده و سردبیر.

اگرچه دانش آموزان برای این نوع از برنامه های تحصیلی در خارج از کشور تحصیل می کنند، اما بسیاری از دانشجویان نیز از آن استفاده می کنند تا از طریق اینترنت به طور آنلاین مطالعه کنند. دانشگاه های متعددی برنامه های آنلاین یا گزینه های تحصیلی نیمه وقت را ارائه می دهند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.