Keystone logo

46 کارشناسی برنامه ها که در هنر های نمایشی موسیقی آهنگسازی 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • هنر های نمایشی
  • موسیقی
  • آهنگسازی
رشته های تحصیلی
  • هنر های نمایشی (46)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی برنامه ها که در هنر های نمایشی موسیقی آهنگسازی

کارشناسی در ترکیب برنامه ای است که تاکید قوی بر پایه و اساس موسیقی و در ترویج چشم انداز گذشته، حال و آینده از ترکیب به دانش آموزان است. پس از اتمام این رشته، فارغ التحصیلان خواهد مهارت های لازم برای پیشبرد حرفه موسیقی خود را و می تواند زمینه های شغلی در بسیاری از مسیرهای مختلف را دنبال کنند.

کارشناسی در ترکیب چیست؟ برنامه های در مطالعات موسیقی تمرکز به منظور ارتقاء دانش آموزان 'دانش و تمرکز بر روی تکنیک ها و ایده های ترکیبی. دوره های موجود در موضوعات نظری و عملی، از جمله آموزش گوش، تاریخ موسیقی، تنظیم و ارکستراسیون، هارمونی و فرم های موسیقی می باشد. یکی البته محبوب، فن آوری ترکیب، یک مطالعه از تجهیزات، مفاهیم و تکنیک های مرتبط با استودیو های الکترونیکی را فراهم می کند. همچنین کلاس هایی است که مطالعه پیانو و سازهای دیگر، افراد انتخابی و زیبایی شناسی موسیقی وجود دارد.

مزایای زیادی در ارتباط با تکمیل این برنامه درجه وجود دارد.دانش آموزان دانش و مهارت است که می تواند آنها را هر دو شخصا و حرفه ای کمک کند. آنها خواهد شد با فرصت هایی را برای توسعه قابلیت ها و تکنیک های خود را برای ارزیابی موسیقی، و همچنین بهبود اساس قابلیت اعتماد به نفس، خود بیان و عملکرد خود را ارائه.

شهریه دوره ها و هزینه های ثبت نام بسته به موسسه انتخاب شده و کشوری که در آن یک دانش آموز آرزوهای خود را به مطالعه. کسانی که علاقه مند هستند باید یک نهاد خاص تماس برای کسب اطلاعات بیشتر.

هنگامی که یک مدرک کارشناسی 'است در ترکیب به دست آورده، فارغ التحصیلان می توانند فرصت های شغلی در زمینه های مختلف و رشته های پیدا کردن. بسیاری از فارغ التحصیلان کار در آموزش موسیقی موفقیت پیدا کنید. با این حال، چندین گزینه کار دیگر، از جمله انجام در باند و یا دیگر سازمان های موسیقی، مشغول به کار در ضبط صدا و حتی فرصت در رادیو و تلویزیون وجود دارد.این درجه می تواند شما را با مهارت های ارائه آموزش، مدیریت سازمان موسیقی، سرگرمی، آهنگسازی، و یا انجام حرفه ای.

برای دانش آموزان با یک برنامه مشغول است، کلاس های آنلاین در دسترس هستند. بسیاری از دانشگاه ها و موسسات ارائه کلاس در یک ماژول آموزش از راه دور. همچنین گزینه ای برای گذراندن دوره های در تمام وقت یا بر اساس پاره وقت وجود دارد. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.