Keystone logo

11 کارشناسی برنامه ها که در توسعه اقتصادی 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • مطالعات اقتصادی
 • اقتصاد
 • توسعه اقتصادی
رشته های تحصیلی
 • مطالعات اقتصادی (11)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در توسعه اقتصادی

  کارشناسی برنامه درجه است که نیاز به حدود چهار سال از مطالعه به دست آوردن، با این حال مزایای به دست آمده از ادامه ی تحصیل خود را می توانید یک عمر طول بکشد است. دانش آموزانی که مدرک کارشناسی خود را اغلب گزینه های شغلی بیشتر و فرصت های متنوع تر در دسترس به آنها یک بار آنها فارغ التحصیل.

  افراد علاقه مند ممکن است تفکر، چه مدرک لیسانس در توسعه اقتصادی است؟ این برنامه آموزشی به دانشجویان می آموزد که چگونه به بهبود توسعه اقتصادی جوامع در سراسر جهان با استفاده از زمین و نیروی کار در دسترس برای ترویج توسعه و افزایش تولید است. پژوهشگران دوره در سیاست و سیاست عمومی، اقتصاد سیاسی جهانی، شبکه های اجتماعی، سیستم های اطلاعات جغرافیایی، و پژوهش های علوم اجتماعی برای درک بهتر جوامع و چه کسانی که جامعه جوامع شکل و قدرت سیاسی است.

  دریافت مدرک لیسانس در توسعه اقتصادی می تواند کمک به دانش آموزان با آموزش و دانش برای پیشرفت لازم در مشاغل آینده نگر خود. مدرک چهار ساله نیز می تواند به کارفرمایان آینده که برنامه شرکت کنندگان تعیین و رانندگی برای تکمیل پروژه های، همکاری با دیگران، و دارایی به محل کار نشان می دهد.

  کسب مدرک کارشناسی می تواند متفاوت برای هر دانش آموز بسته به چه مقدار زمان آنها قادر به اختصاص به مطالعات خود را به عنوان به خوبی به عنوان محل مدرسه هزینه. به همین دلیل، دانش آموزان باید به طور کامل مدرسه انتخاب خود تحقیق برای اطمینان از برنامه ارائه راستا با بودجه خود و اهداف آموزشی.

  دانشمندان که با مدرک لیسانس در توسعه اقتصادی فارغ التحصیل به خوبی آموزش دیده به برای کسب و کار کار در سراسر جهان و در تمام سطوح از عمل.دانش آموختگان ممکن است به عنوان برنامه ریزان شهری، تحلیلگران مالی، مدیران برنامه، عملیات سرپرستان، مدیران بازاریابی، و مدیران تولید برای شرکت های که در حال حاضر در سطح بین المللی کار و یا برای شرکت هایی که می خواهید را به کسب و کار خود بین المللی است. برخی از دانش آموزان ممکن است یک مسیر کارآفرینی بیشتر را انتخاب کنید و باز کردن خود شرکت جهانی و یا شرکت های غیر انتفاعی.

  مدرک می تواند کمک به سنگ تیز کردن مهارت های حرفه ای خود را و شما دانش شما نیاز به پیدا کردن یک شغل با ارزش است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کسب مدرک کارشناسی خود را، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.