Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 13 درجه های کارشناسی که در توسعه شهری 2023

13 کارشناسی برنامه ها که در توسعه شهری 2023

بررسی اجمالی

مدرک کارشناسی یک عنصر مهم در آماده سازی خود را برای بازار کار است. بسیاری از کارفرمایان نیاز به مدرک کارشناسی از نوعی برای تقریبا تمام مواضع. این درجه را می توان تقریبا در هر زمینه مطالعه، از جمله توسعه شهری واگذار شده است.

کارشناسی در توسعه شهری چیست؟ این یک درجه بر سراسر برنامه ریزی، طراحی، و تئوری پشت مناطق شهری، مانند شهرستانها و شهرهای کوچک است. درسی مبانی چگونه مناطق شهری هستند ساخته شده برای اطمینان از کارایی، راحتی و سهولت دسترسی می آموزد. رشته شامل تاریخ و تئوری برنامه ریزی، طراحی، آمار، قانون استفاده از زمین، اقتصاد و عمل برنامه ریزی. همچنین می تواند شامل بسیاری از جنبه های دیگر دخیل در ایجاد مناطق به خوبی برنامه ریزی شده شهری است.

هستند بسیاری از مزایای مختلف برای رسیدن به یک مدرک لیسانس در توسعه شهری وجود دارد. مهمتر از همه، آن اجازه می دهد تا شما را به ورود به حوزه با وسعت خوبی گرد از دانش است. این باعث می شود آن را آسان تر برای شما به یک کار در این زمینه.

هزینه این درجه متفاوت در بسیاری از معیارهای مختلف است. اقامت شما، مدرسه خود را انتخاب و محل آن مدرسه تمام عوامل است که می تواند قیمت را تحت تاثیر قرار می. چک کردن با مدارس خاص بهترین راه برای به دست آوردن قیمت دقیق برای درجه خود است.

کارشناسی در توسعه شهری می تواند به بسیاری از مشاغل هیجان انگیز شود. فرصت های شغلی از جمله برنامه ریز شهرستان و طراح شهری به عنوان به عنوان شهرستانها خود متفاوت هستند. از آنجا که این درست تنگاتنگی با اثرات شهرنشینی بر مردم، دولت ها، آب و برق، خدمات اورژانس و زیرساخت های فیزیکی نگران است، این درست است بزرگ برای هر کسی که علاقه مند در مشاغل مربوط به برنامه ریزی و طراحی شهرک، محله ها و مناطق کل شهری است. مهم نیست که چه تخصص انتخاب شما می باشد، می مواضع احتمال در دسترس وجود دارد.

برنامه های سراسر جهان که ارائه ترم کارشناسی وجود دارد. بسیاری از مدارس ارائه کلاس های آنلاین، که ممکن است برای دانش آموزان در مناطق دور افتاده سودمند است.اگر مدرک لیسانس در توسعه شهری برای تلفن های موبایل جالب را به شما، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • مطالعات معماری
 • توسعه شهری
رشته های تحصیلی
 • مطالعات معماری (13)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه