Keystone logo

18 کارشناسی برنامه ها که در توسعه وب 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • مطالعات فن آوری
 • علوم کامپیوتر
 • توسعه وب
رشته های تحصیلی
 • مطالعات فن آوری (18)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در توسعه وب

  ارائه شده توسط دانشگاه ها و کالج ها، مدرک لیسانس به دست می آید زمانی که یک دانش آموز حدود 120 ساعت اعتباری را تکمیل می کند. این درجه می تواند زمینه کار حرفه ای موفق در یک حوزه خاص یا صنعت را فراهم کند یا دانشجویان را برای پیگیری مدرک کارشناسی ارشد یا دکترا آماده کند.

  یک لیسانس در توسعه وب چیست؟ این برنامه درجه ای به دانش آموزان آماده برای موفقیت در حرفه های دنیای تکنولوژی کمک می کند تا آنها را برای ایجاد، نگهداری و ارتقاء وب سایت ها و سایر فن آوری های مبتنی بر اینترنت آماده کنند. دانش آموزانی که این رشته را انتخاب می کنند باید مهارت های لازم برای موفقیت را با در نظر گرفتن دوره های مربوط به ابزار تجارت الکترونیک، رابط کاربر، ناوبری، صفحات وب موبایل، نظریه اینترنت، صفحات وب پویا، برنامه نویسی سمت سرور، برنامه نویسی سمت سرور، ویدئو / جریان صوتی و ساختمان پایگاه داده هر یک از این مهارت ها در دنیای رقابتی فناوری اطلاعات مفید است.

  در طول تحصیلات خود، دانش آموزان می توانند طیف گسترده ای از مهارت ها را استخراج کنند. این احتمالا شامل تکنیک های بهتر برای استفاده از کامپیوتر و ناوبری، بهبود مهارت های سازمانی و توانایی برنامه نویسی پیشرفته می شود که هر کدام می توانند در جستجوی حرفه ای و شخصی مفید باشند.

  قبل از انتخاب یک مدرسه برای شرکت در جلسه، دانش آموزان باید تحقیقات گسترده ای در مورد میزان هزینه تحصیل هزینه ها انجام دهند. هزینه تحصیلات بر اساس مکتب و کشور میزبان متفاوت است و همچنین اینکه آیا طبقات در سیستم های سنتی یا آنلاین آموزش داده می شوند.

  از آنجایی که ارتباطات و بازاریابی مدرن امروز به شدت به استفاده از اینترنت وابسته است، تعداد زیادی از حرفه ها ممکن است برای دانشجویان در مقیاس جهانی در دسترس باشند. برخی از این مشاغل عبارتند از: برنامه نویس کامپیوتر، تکنسین سیستم های کامپیوتری، مدیر شبکه محلی، حرفه ای پشتیبانی حرفه ای و توسعه وب. البته این ها تنها برخی از شایع ترین فرصت های شغلی هستند. ممکن است تعداد زیادی از دیگران از طریق خدمات عمومی و کسب و کارهای خصوصی که در استفاده از تکنولوژی برای انجام کار کار می کنند، در دسترس باشند.

  دوره های آنلاین برای کمک به دانش آموزان با خانواده ها، مشاغل و یا مسائل مربوط به سفر، درجه ای را که همیشه از آن رویگردانی کرده اند، در اختیار دانشجویان قرار می دهد، در حالی که گزینه های یادگیری محلی و بین المللی تجربیات سنتی دانشگاه را فراهم می کند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.