Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 64 درجه های کارشناسی که در تولید فیلم 2023

64 کارشناسی برنامه ها که در تولید فیلم 2023

بررسی اجمالی

سود کارشناسی در تولید یک گزینه استثنایی برای دانش آموزانی که می خواهند به گسترش توانایی خود را برای بیان ایده های اصلی است. این درجه نیز می تواند درک خود را از جنبه های زیبایی شناختی و فنی تولید در یک محیط مشترک را بالا ببرد. دانش آموزان کسب مدرک در تولید یاد برای ایجاد، طراحی، مدیریت و کار تولید در طیف گسترده ای از انجام و هنرهای تجسمی زمینه.

کارشناسی در تولید چیست؟ در این برنامه، تاکید بر یادگیری چگونگی استفاده از فن آوری به مرحله، طراحی، و راه اندازی محصولات و حوادث قرار می گیرد. توسعه پایدار از کار گروهی با هنرمندان دیگر را آموزش می دهد فارغ التحصیلان در استفاده عملی از تکنیک های تولید در علاوه بر این به توسعه مهارت های طراحی خود را. دانش آموزان مهارت های کسب در شرکت، مرحله، مدیریت تولید، و فن آوری عملکرد.

کارشناسی در دوره های برنامه تولید بهره مند کسانی که مایل به بهبود فرصت های شغلی خود را با یادگیری در یک سطح بالاتر.دوره های متفاوت است، اما تمرکز در درجه اول در تئاتر، موسیقی، و تولید رقص. دوره های هسته نیز شامل پروسه های تولید، تکنولوژی طراحی عملکرد، مفاهیم رسانه ها، و مدیریت مرحله.

هزینه های موسسات "برای این برنامه متفاوت است. طول برنامه محدوده از سه تا چهار سال. دانش آموزان بالقوه علاقه مند به کسب درآمد مدرک خود را باید نهادهای خاص در مورد شهریه دوره ها و هزینه های ثبت نام تماس بگیرید.

پس از اتمام برنامه و درآمد مدرک لیسانس خود را، افراد می توانند به کار در طیف متنوعی از مشاغل را پیدا کنید. یک منطقه از جمله کارگردانی است. فارغ التحصیل همچنین می توانید به عنوان یک تولید کار می کنند. در این موقعیت، افراد مسئول در حال توسعه یک ایده، استخدام مدیر، نظارت ریخته گری، و مونتاژ خدمه می باشد. علاوه بر این، فارغ التحصیلان می توانند در فیلمبرداری، جایی که آنها مسئول برای عکسبرداری فیلم، نظارت بر دوربین و نورپردازی ادارات، و نظارت بر و تصویب تمام جنبه های تولید کار می کنند.

دانش آموزان علاقه مند باید گام های بعدی لازم به سوی رسیدن به درجه در تولید کنند. پایگاه داده گسترده ما محل بسیار خوبی برای دانش آموزان شروع به کاوش گزینه های خود را، هر دو از لحاظ جغرافیایی و آموزش است. هیچ دلیلی برای نگه داشتن اهداف آموزشی خود را در انتظار نگه داشته وجود دارد. برای دریافت با یک دوره آغاز شده، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی
  • مطالعات فیلم
  • تولید فیلم
رشته های تحصیلی
  • روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی (64)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه