Keystone logo

4 کارشناسی برنامه ها که در تکنولوژی مواد غذایی و آشامیدنی 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • مطالعات مواد غذایی و آشامیدنی
 • تجارت غذا و آشامیدنی
 • تکنولوژی مواد غذایی و آشامیدنی
رشته های تحصیلی
 • مطالعات مواد غذایی و آشامیدنی (4)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در تکنولوژی مواد غذایی و آشامیدنی

  اگر تصمیم خود را برای ادامه تحصیل خود برای ورود به یک رشته حرفه ای خاص یا صرفا مایل به ادامه تحصیل می کنید، در پایان یک دوره استاندارد تحصیلی می توانید مدرک لیسانس کسب کنید. درجه ی همه کاره، نیازمندی یک لیسانس در بسیاری از حرفه ها بیشتر و بیشتر شایع است.

  آیا همیشه به چگونگی ایجاد غذا و نوشیدنی فکر کرده اید؟ مدرک تحصیلی در زمینه تکنولوژی آشپزی درست است که علاقه شما به استفاده از آن را فراهم می کند. لیسانس در صنایع غذایی و آشامیدنی چیست؟ این یک فرصت هیجان انگیز برای بالقوه ملاقات و مثبت بر نیازهای غذایی در جهان است. در این برنامه، شما نه تنها می توانید علم ایجاد مواد غذایی و نوشیدنی را یاد بگیرید، شما ممکن است در مورد اثرات زیست محیطی یاد بگیرید و علم را با یک برنامه درسی قوی در مدیریت کسب و کار ترکیب کنید.

  شما می توانید مهارت هایی را یاد بگیرید که می توانند شما را از طریق یک حرفه ای موفق و یک زندگی غنی و متعادل نگه دارد. علاوه بر آموزش بالابردن داده های آزمایشگاهی و آموزش کشاورزی در صنعت کشاورزی، شما همچنین می توانید به درک تغذیه به نحوی که می تواند به طور قابل توجهی افزایش زندگی و سلامت خود و کسانی که در اطراف شما است.

  وقتی که مدرک کارشناسی را دنبال می کنید، هزینه تحصیل شما بستگی به عوامل خاصی دارد. اینها شامل کشور و منطقه ای است که در آن به مدرسه می روید، تحصیلات مشخص شده مشخص شده و تعداد سال هایی که در مدرسه حضور دارید.

  پس از فارغ التحصیلی، دانش آموزان به طور معمول با دانش و تجربه مسلح به وارد شدن به زمینه معنی دار و هیجان انگیز است. شما ممکن است این فرصت را داشته باشید که به عنوان سرآشپز، مهندس مواد غذایی یا متخصص تغذیه کار کنید و غذاها و نوشیدنی هایی را که بر روی تغذیه لذت بخش و سالم قرار دارند و همچنین ایمن و پایدار باشند، داشته باشید. مهارت های شما همچنین می تواند شما را برای نقش های فرعی، از جمله مدیر توسعه فرایند و تجهیزات، مهندس تضمین کیفیت، و مدیر بازاریابی آماده کند.

  هنگامی که یک لیسانس در صنایع غذایی و آشامیدنی کسب می کنید، جهان کلاس درس شماست. شما ممکن است انواع گزینه های آموزشی مانند کلاس های آنلاین و کلاس های آنلاین یا حتی ترکیبی ترکیبی از هر دو را داشته باشید. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.