Keystone logo

2 کارشناسی برنامه ها که در جغرافیای سیاسی 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • علوم اجتماعی
 • علوم سیاسی
 • جغرافیای سیاسی
رشته های تحصیلی
 • علوم اجتماعی (2)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در جغرافیای سیاسی

  یک مدرک لیسانس یک آموزش پایه جامع در موضوعات مختلف ارائه می دهد. دانش آموزان می توانند در حوزه ای از انتخاب خود بزرگ شوند که آنها را در مسیر حرفه ای خود قرار می دهد.

  یک لیسانس در ژئوپلیتیک چیست؟ همانطور که کشورها در حال جهانی شدن هستند، جهان نیازمند افرادی است که درک متقابل سیاسی بین کشورها را درک می کنند. این دقیقا همان چیزی است که یک لیسانس در ژئوپلیتیک به دانش آموز اجازه می دهد انجام دهد. دانش آموزان در این زمینه در مورد عوامل اجتماعی، اقتصادی و سیاسی که بر روابط میان دولت ها و رهبران آن تاثیر می گذارند، یاد می گیرند. افراد تاریخی را می آموزند که جهان را در آن جا قرار داده است، سیاست های معاصر که در حال حاضر در حال بازی هستند و نظریه هایی برای شکل گیری آینده چشم انداز سیاسی.

  پس از فارغ التحصیلی با مدرک لیسانس در ژئوپولیتیک، دانش آموزان معمولا درک کامل از مرحله جهانی و بازیگران تاثیرگذار بر روی آن را به دست می آورند. آنها تمایل به درک سیستم های پیچیده دارند. دانش آموزان همچنین می توانند مهارت های ارتباطی با ارزش را یاد بگیرند که می توانند در هر حرفه ای و همچنین در زندگی شخصی کمک کنند.

  یک لیسانس در ژئوپلیتیک برای به دست آوردن حدود سه تا چهار سال طول می کشد. به همین ترتیب، دانش آموزان باید برای حداقل سه سال تحصیل و هزینه در دانشگاه های مورد نظرشان آماده باشند. نرخ تحصیلات در بین موسسات به طور گسترده ای متفاوت است.

  لیسانس در ژئوپلیتیک حرفه ای هیجان انگیز در روابط بین الملل باز می کند. بسیاری از فارغ التحصیلان این برنامه ها به عنوان سیاستمدار در کشور خود انتخاب می شوند. دیگران ممکن است به عنوان یک ارتباط بین موسسات خیریه بین المللی، مدیریت مخزن های خصوصی و کار دیپلمات ها کار کنند. دانش آموزان مهارت در برنامه ژئوپلیتیک یاد می گیرند همچنین می توانند آنها را یک روزنامه نگار بین المللی انجام دهند. همانطور که جهان جهانی شدن می شود، تقاضا برای فارغ التحصیلان این برنامه ها رشد خواهد کرد.

  با توجه به ارزش و تقاضای بالا برای یک لیسانس در ژئوپلیتیک، بسیاری از دانشگاه های سراسر جهان چنین برنامه هایی را ارائه می دهند. شما می توانید تحصیل در خارج از کشور را انتخاب کنید یا دوره های خود را از اتاق نشیمن با برنامه های آنلاین انتخاب کنید. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.