Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 21 درجه های کارشناسی که در حفظ منابع طبیعی 2023

21 کارشناسی برنامه ها که در حفظ منابع طبیعی 2023

بررسی اجمالی

دانش آموزانی که در مراحل آغاز سفر ایشان که ممکن است در آرزوی کسب مدرک کارشناسی در رشته انتخاب کنند. در حالی که مدرک لیسانس خود را در مقطع کارشناسی در نظر گرفته است، آن را یک سنگ پله مهمی در مسیر به درآمد کارشناسی ارشد و احتمالا مدرک دکترا است.

مدرک لیسانس در حفاظت چیست؟ علم حفاظت یک میدان اساسی مطالعه برای دانش آموزان به دنبال ایجاد اختلاف در جهان است. در این زمینه به بررسی تنوع زیستی محیط زیست با هدف حفظ آن و اطمینان از آن دارای عمر طولانی برای سال آمده است. دانش آموزان در این برنامه اغلب دوره ها در شیمی، جانور شناسی، بوم شناسی جنگل، آلودگی دریایی، سیاست های زیست محیطی، علوم زیست محیطی و ریاضیات را به درک دانش شرکت از آب و هوای گوناگون در جهان، محیط و جمعیت حیات وحش.

اخذ مدرک لیسانس در حفاظت را می توان برای دانش آموزانی که مایل به مطالعات بیشتر خود را در علوم زیست محیطی و عاشق کار کردن با دیگران را به حفظ محیط زیست بسیار مفید. از طریق این برنامه، مردم مهارت های آنها می توانید با آنها در طول زندگی حرفه ای خود و در طول زندگی را یاد بگیرند.

قیمت شهریه بسته به این که نهاد دانش آموز حضور متفاوت باشد. عوامل اضافی که تعیین هزینه های کلی عبارتند از اینکه آیا دانش آموز حضور تمام وقت یا پاره وقت، اگر بورسیه در دسترس وجود دارد و اگر دانش آموز دوره طول می کشد آنلاین.

محققی که با مدرک لیسانس در حفاظت از فارغ التحصیلان ممکن است موقعیت به عنوان یک پارک رنجر، معلم، مدیر علمی حفاظت و یا مدیر آژانس حفاظت از پیدا این حرفه ای مدیریت یک تیم از طرفداران محیط زیست از کار بر روی یک پروژه خاص و یا یک منطقه به عنوان یک کل. مشاغل در این زمینه امیدوار کننده است، به عنوان نیاز به حفاظت از محیط زیست همچنان به رشد در سراسر جهان.مردم همیشه مورد نیاز برای بهبود سلامت اقیانوس ها، جنگل ها و جمعیت حیوانات.

تعدادی از نهادهای ارائه کلاس های آنلاین برای کسانی که مایل به اخذ مدرک کارشناسی، می دهد که دانش آموزان یک برنامه انعطاف پذیر و توانایی به کار از خانه. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • مطالعات هنر
  • هنر
  • حفظ منابع طبیعی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات هنر (21)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه