Keystone logo

103 کارشناسی برنامه ها که در مطالعات حقوقی مطالعات عمومی حقوق حقوق 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • مطالعات حقوقی
  • مطالعات عمومی حقوق
  • حقوق
رشته های تحصیلی
  • مطالعات حقوقی (103)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی برنامه ها که در مطالعات حقوقی مطالعات عمومی حقوق حقوق

مدرک کارشناسی پیشرفت تحصیلی شناخته شده بین المللی است که به طور معمول در سه تا چهار سال به دست آورده است، و نیاز به دیپلم دبیرستان به عنوان یک پیش نیاز. پس از اتمام، دارندگان مدرک کارشناسی برای طیف گسترده ای از کار در یک میدان و یا صنعت خاص آماده شده است.

تنها چیزی که مدرک لیسانس در قانون است؟ این برنامه معمولا بین سه و چهار سال طول می کشد تا کامل، و یک پایه آموزشی جامد در عمل قانونی و تئوری را فراهم می کند. دانش آموزان در این برنامه آموزش داده طیف گسترده ای از مواد، از جمله مطالعات موردی، تغییرات قانون و تحقیقات است. دوره های آموزشی به طور منظم با توجه به ماهیت همیشه در حال تغییر از موضوع روز شود.

بسیاری از دانش آموزان که در مدرک لیسانس در برنامه قانون ثبت نام انجام این کار به عنوان یک ابزار به دست آوردن مدرک حقوق پیشرفته تر. دیگران از آن استفاده کنید برای پیشبرد مهارت های لازم برای کار در ظرفیت قانونی می کند که مدرک حقوق واقعی نیاز ندارند.دارندگان مدرک کارشناسی به طور معمول کسب بیش از دارندگان غیر درجه، و اغلب واجد شرایط برای کار در یک طیف وسیع تری از موقعیت های مربوط به قانون در نظر گرفته.

است بدون هیچ هزینه مجموعه ای برای کارشناسی در برنامه قانون وجود دارد. در عوض، کمک درسی بستگی به عوامل مختلف، از جمله طول برنامه و محل دانشگاه.

دانشآموزانی که با موفقیت مدرک لیسانس در برنامه قانون برای کار در طیف گسترده ای از مواضع قانونی آماده شده است. برخی از پیدا کردن کار به عنوان دستیاران حقوقی، دستیارحقوقی، یا منشی های حقوقی، در حالی که دیگران در رفتن برای به دست آوردن شغل که به خدمات حقوقی، دولت، قانون، و سیاست مربوط.

اگر مدرک لیسانس در قانون برای تلفن های موبایل مانند یک چیزی برنامه شما می خواهم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد، آن زمان برای کشف فرصت های آموزشی گسترده است که برای پیشرفت در بخش حقوقی وجود داشته باشد است.جزئیات پایگاه داده ما در سراسر جهان برنامه های مرتبط، و مکانی عالی برای دانش آموزان شروع به بررسی گزینه های-هر دو آنها از لحاظ جغرافیایی و آموزش است. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.