Keystone logo

11 کارشناسی برنامه ها که در حقوق بشر 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • علوم اجتماعی
 • علوم سیاسی
 • حقوق بشر
رشته های تحصیلی
 • علوم اجتماعی (11)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در حقوق بشر

  به منظور نشان دادن تخصص در طیف گسترده ای از دانش در مورد یک موضوع خاص، دانش آموزان اغلب تصمیم می گیرند که مدرک لیسانس را پس از تحصیلات ابتدایی و متوسطه کسب کنند. مدرک کارشناسی می تواند توسط یک کالج یا دانشگاه اعطا شود و دانش آموزان را برای حرفه ای در زمینه خود و یا تحصیل بیشتر در قالب یک مدرک کارشناسی ارشد.

  دانش آموزانی که علاقه مند به تلاش های انسان دوستانه هستند ممکن است بپرسند، یک لیسانس حقوق بشر چیست؟ در این زمینه بحرانی مطالعه، دانش آموزان ممکن است یاد بگیرند که حقوق بشر اساسی چگونه است، چگونه در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرند، چگونه حقوق بین الملل به آنها مربوط می شود، و بیشتر. عدالت اجتماعی اغلب یک محدوده اصلی تمرکز در این برنامه چند رشته ای است که در آن دانش آموزان دوره های مختلفی از ادارات مختلف را دریافت می کنند و به مقامات در حوزه ای اهمیت حیاتی برای همه مردم و مخصوصا به جمعیت های آسیب پذیر تبدیل می شوند.

  دانش آموزانی که دارای مدرک لیسانس در حقوق بشر هستند معمولا مهارت های حل تعارض، تحقیق و تجزیه و تحلیل را به دست می آورند. این مهارت ها به فارغ التحصیلان اجازه می دهد که صلحبانان در جامعه شوند و در نتیجه به طور مرتب با تقاضای بالا روبرو می شوند.

  هزینه یک برنامه کارشناسی حقوق بشر ممکن است به کالج یا دانشگاهی که آن را ارائه می دهد بستگی دارد و در آن قرار دارد. هزینه کلی به طور کلی کمتر خواهد بود اگر دانش آموز در خانه زندگی می کند و نه در محوطه دانشگاه.

  افرادی که دارای مدرک لیسانس در حقوق بشر هستند اغلب مجموعه ای گسترده از انتخاب های حرفه ای دارند. بسیاری از افراد حقوق مدنی را دنبال می کنند و به عنوان وکلای حقوق بشر خدمت می کنند. دیگران دیپلمات ها می شوند یا به عنوان اعضای موسس غیر انتفاعی های انسانی مشغول به کار هستند. با داشتن مدرک کارشناسی حقوق بشر، فارغ التحصیلان همچنین ممکن است در سازمان های امدادرسانی مانند مدیر برنامه، موقعیت خود را به دست بیاورند و دانش خود را برای افزایش تأثیر سازمان به کار گیرند.

  بسیاری از دانشگاه ها مدرک لیسانس حقوق بشر را ارائه می دهند. با این حال، به دلیل عدم انجام آن، یک برنامه آنلاین ممکن است یک گزینه عالی باشد. هنگامی که یک مدرک تحصیلی آنلاین دریافت می کنید، یک دانش آموز می تواند از موقعیت مکانی راحت تر درس بخواند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.