Keystone logo

18 کارشناسی برنامه ها که در ساخت و ساز خدمات ساختمانی 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • ساخت و ساز
  • خدمات ساختمانی
رشته های تحصیلی
  • ساخت و ساز (18)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی برنامه ها که در ساخت و ساز خدمات ساختمانی

کارشناسی درجه به دست آورده از یک کالج یا دانشگاه است. به طور معمول در عرض چهار سال به پایان رسید، این مدرک بیانگر این است که یک دانش آموز است درک مهارت از دوره خود.

مدرک لیسانس در خدمات ساختمان چیست؟ خدمات ساختمان شامل عناصر مهندسی مکانیک، مهندسی برق، لوله کشی، و بهداشت عمومی. در طول این دوره از مطالعات خود، دانش آموزان اغلب بسیاری از عناصر چگونه برای ساخت یک ساختمان، از جمله طراحی، مواد یافتن منابع، و مدیریت پروژه یاد بگیرند. درسها ممکن است به موضوعاتی مانند تشخیص آتش سوزی و حفاظت، برق، حفاظت از رعد و برق، خطوط ارتباطی و برق و توزیع را پوشش میدهد. دانش آموزان ممکن است کلاس های تکمیلی مانند نجاری و یا مجسمه سازی به یادگیری مهارت های مدل سازی را انتخاب نمایید.

بزرگترین سود به درآمد کارشناسی در خدمات ساختمانی کسب انواع مهارت های عملی است که می تواند به طور مستقیم به محل کار استفاده شود.تکمیل این درجه می تواند به احتمال زیاد از درآمد یک شغل پردرآمد منجر شود.

هزینه مدرک کارشناسی می تواند بسته به نوع مدرسه، محل مدرسه و زمان دانش آموز طول می کشد برای تکمیل برنامه متفاوت است. برای اطلاعات بیشتر در هزینه های برنامه تماس با کالج یا دانشگاه از انتخاب شما.

دانش آموزانی که کسب مدرک لیسانس در ساختمان خدمات ممکن است یک حرفه ای در زمینه های مختلف لذت ببرید. ساخت و ساز، زیست محیطی، فن آوری برق و گرمایش، تهویه و تهویه مطبوع صنعتی تمام سرعت در حال رشد با فرصت های زیادی برای کسانی که با مدرک لیسانس می باشد. برخی از مشاغل ممکن است شامل حال توسعه روش های صرفه جویی در انرژی جدید برای ساخت و ساز، نظارت بر ساخت سازه، و یا متخصص در طراحی و توسعه سیستم های الکتریکی برای ساختمان. بسیاری از این مشاغل ارائه چالش منحصر به فرد و فرصت های زیادی برای پیشرفت. برخی از این لوازم پتانسیل را دارند که بسیار پر سود.

تقاضا برای کارشناسی در ساختمان خدمات می توانید به صورت آنلاین در چند مرحله ساده انجام می شود. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.